Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 11.04.2026 — 21:00

Havre Caucriauville

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.07
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Bastia II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Havre Caucriauville - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %35.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Havre Caucriauville xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bastia II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.4
X (Beraberlik) %31.4
2 (Deplasman) %35.3

Çifte Şans 1X: %64.7
Çifte Şans X2: %66.6
Çifte Şans 12: %68.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.6 0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.9 1.5 Alt: %35.1
2.5 Üst: %37.0 2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5 3.5 Alt: %82.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.9
KG Yok %55.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.4
0-0
%12.4
0-1
%11.6
1-0
%11.2
1-2
%7.4
2-1
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2 İY X: %48.5 İY 2: %26.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.7 İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.3 İY 1.5 Alt: %73.7
İY 2.5 Üst: %7.6 İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.23
+
Dep 4.1
=
Toplam 8.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.3 8.5 Alt: %54.7
9.5 Üst: %32.5 9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.8 10.5 Alt: %78.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %33.8 İY 4.5 Alt: %66.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.8 | Eşit: %14.0 | Dep: %41.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.5
Ev: 10.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 7.2
Ev: 3.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.7 21.5 Alt: %60.3
23.5 Şut Üst: %24.6 23.5 Alt: %75.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.5 7.5 Alt: %57.6
8.5 İsabetli Üst: %29.1 8.5 Alt: %70.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Havre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Havre Caucriauville (0.0)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %31.4
Bastia II (+0.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.44 %13.5 %0.0 @1.16 %86.6
-1.25 @6.70 %14.9 %0.0 @1.18 %85.1
-1.00 @5.96 %16.8 %19.9 @1.20 %83.2
-0.75 @3.85 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
-0.50 @3.00 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
-0.25 @2.53 %39.6 %0.0 @1.66 %60.4
0.0 Ana Hat @2.06 %48.6 %31.4 @1.95 %51.4
+0.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+0.50 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+0.75 @1.38 %72.2 %0.0 @3.60 %27.8
+1.00 @1.23 %81.6 %20.6 @5.44 %18.4
+1.25 @1.19 %83.7 %0.0 @6.15 %16.3
+1.50 @1.17 %85.4 %0.0 @6.86 %14.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
+2.00 Ana Hat @1.95 %51.2 %27.9 @2.05 %48.8
+2.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+2.50 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
+2.75 @3.33 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
+3.00 @4.63 %21.6 %19.5 @1.28 %78.4
+3.25 @5.19 %19.3 %0.0 @1.24 %80.7
+3.50 @5.75 %17.4 %0.0 @1.21 %82.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.4% 11.6% 7.0% 2.6% 0.7% 0.2%
1 Gol 11.2% 14.5% 7.4% 2.7% 0.8% 0.2%
2 Gol 6.5% 7.2% 4.0% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 2.3% 2.6% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
M vs C' Chartres (D)
1 - 0
B vs Dives-Cabourg (E)
0 - 0
G vs Caen II (D)
0 - 1
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Bastia II — Son 5 Maç
G vs St Ouen l'Aumône (E)
3 - 1
M vs Versailles II (D)
3 - 1
B vs Aubervilliers (E)
0 - 0
M vs Oissel (D)
2 - 1
G vs Trouville Deauville (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.