Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 25.04.2026 — 20:00

C' Chartres

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.25
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Bastia II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.88
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
C' Chartres - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
C' Chartres xG 1.60
Dengeli
Bastia II xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.6
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %51.4

Çifte Şans 1X: %48.6
Çifte Şans X2: %75.5
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8 0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.6 1.5 Alt: %17.4
2.5 Üst: %60.4 2.5 Alt: %39.6
3.5 Üst: %38.0 3.5 Alt: %62.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.1
KG Yok %38.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%7.5
2-1
%6.4
1-3
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.9 İY X: %39.4 İY 2: %38.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.6 İY 0.5 Alt: %25.4
İY 1.5 Üst: %41.8 İY 1.5 Alt: %58.2
İY 2.5 Üst: %16.6 İY 2.5 Alt: %83.4
İY 3.5 Üst: %5.2 İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.59
+
Dep 5.76
=
Toplam 10.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.5 8.5 Alt: %29.5
9.5 Üst: %58.5 9.5 Alt: %41.6
10.5 Üst: %46.0 10.5 Alt: %54.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.65)
İY 4.5 Üst: %51.6 İY 4.5 Alt: %48.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.1 | Eşit: %11.8 | Dep: %58.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.3
Ev: 11.7 • Dep: 14.6
İsabetli Şut 9.2
Ev: 4.1 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.5 21.5 Alt: %17.5
23.5 Şut Üst: %69.9 23.5 Alt: %30.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.5 7.5 Alt: %30.5
8.5 İsabetli Üst: %56.6 8.5 Alt: %43.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
C' Chartres (+0.50)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bastia II (-0.50)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.66 %10.4 %0.0 @1.12 %89.7
-1.25 @8.97 %11.2 %0.0 @1.13 %88.9
-1.00 @8.27 %12.1 %14.4 @1.14 %87.9
-0.75 @5.29 %18.9 %0.0 @1.23 %81.1
-0.50 @4.04 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
-0.25 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
0.0 @3.06 %32.7 %24.4 @1.49 %67.3
+0.25 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
+0.50 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+0.75 @1.81 %55.3 %0.0 @2.23 %44.8
+1.00 @1.59 %63.1 %22.1 @2.71 %36.9
+1.25 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+1.50 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %80.1 %0.0 @5.04 %19.9
+2.00 @1.29 %77.3 %22.6 @4.40 %22.8
+2.25 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+2.50 @1.67 %59.8 %0.0 @2.49 %40.2
+2.75 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
+3.00 Ana Hat @2.08 %48.1 %22.7 @1.92 %52.0
+3.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+3.50 @2.69 %37.2 %0.0 @1.59 %62.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.2% 7.6% 7.9% 4.9% 2.3% 0.9%
1 Gol 4.8% 11.2% 9.8% 6.1% 2.9% 1.1%
2 Gol 3.5% 6.5% 6.1% 3.8% 1.8% 0.7%
3 Gol 1.4% 2.7% 2.5% 1.6% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.4% 0.8% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
C' Chartres — Son 5 Maç
B vs Bretigny Foot (D)
1 - 1
G vs Dives-Cabourg (E)
4 - 2
G vs Havre Caucriauville (E)
1 - 0
M vs Caen II (D)
2 - 1
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
Bastia II — Son 5 Maç
G vs Sainte Geneviève (E)
3 - 2
G vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
G vs St Ouen l'Aumône (E)
3 - 1
M vs Versailles II (D)
3 - 1
B vs Aubervilliers (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.