Fransa
National 2 - Group A •
17.01.2026 — 20:00
Chauray
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.16
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
La Roche VF
Elo: 1602λ (Beklenen Gol): 1.38
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chauray - La Roche VF mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre La Roche VF %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chauray xG
1.55
Dengeli
La Roche VF xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.6
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%41.0
Çifte Şans 1X: %59.0
Çifte Şans X2: %69.4
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.6
2.5 Alt: %53.4
3.5 Üst: %25.1
3.5 Alt: %75.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
0-1
%10.0
0-0
%8.9
1-2
%8.7
1-0
%8.2
0-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %44.7
İY 2: %30.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3
İY 0.5 Alt: %32.7
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.41
+
Dep
4.68
=
Toplam
9.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.7
8.5 Alt: %44.3
9.5 Üst: %42.6
9.5 Alt: %57.5
10.5 Üst: %30.6
10.5 Alt: %69.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %40.7
İY 4.5 Alt: %59.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.8 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %46.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 11.1 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.8
21.5 Alt: %41.2
23.5 Şut Üst: %42.1
23.5 Alt: %57.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7
7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.7
8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChauray
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Roche VF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chauray (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
La Roche VF (-0.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.85 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.15 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.45 | %15.5 | %17.8 | @1.18 | %84.5 |
| -0.75 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -0.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| -0.25 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
| 0.0 | @2.34 | %42.8 | %28.6 | @1.75 | %57.2 |
| +0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| +0.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +0.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +1.00 | @1.33 | %75.3 | %21.4 | @4.04 | %24.7 |
| +1.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +1.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.14 | %19.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.00 | @1.59 | %63.1 | %26.5 | @2.71 | %36.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +2.50 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.86 | %53.6 |
| +2.75 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.00 | @3.17 | %31.6 | %21.6 | @1.46 | %68.4 |
| +3.25 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.50 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 10.0% | 7.5% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.2% | 13.6% | 8.7% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.3% | 7.4% | 5.1% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.8% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Chauray — Son 5 Maç
B
vs Granville (D)
0 - 0
La Roche VF — Son 5 Maç
G
vs Poitiers (E)
4 - 0
G
vs Poitiers (E)
3 - 1
B
vs Poitiers (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.