Fransa
National 2 - Group B •
17.01.2026 — 17:00
Colmar
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.47
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Chambly Thelle FC
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Colmar - Chambly Thelle FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colmar %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colmar xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chambly Thelle FC xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.0
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%22.7
Çifte Şans 1X: %77.3
Çifte Şans X2: %51.0
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9
2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.1
3.5 Alt: %77.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.4
KG Yok
%52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%12.5
0-0
%10.0
2-0
%9.9
2-1
%9.1
0-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.3
İY X: %45.5
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3
İY 0.5 Alt: %34.7
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.05
+
Dep
3.71
=
Toplam
8.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.1
8.5 Alt: %48.9
9.5 Üst: %38.0
9.5 Alt: %62.0
10.5 Üst: %26.5
10.5 Alt: %73.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.32, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %37.6
İY 4.5 Alt: %62.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.0 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 13 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5
21.5 Alt: %48.5
23.5 Şut Üst: %35.0
23.5 Alt: %65.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.8
7.5 Alt: %50.2
8.5 İsabetli Üst: %35.9
8.5 Alt: %64.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chambly Thelle FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Colmar (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chambly Thelle FC (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| -1.25 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| -1.00 | @3.06 | %32.7 | %24.0 | @1.48 | %67.4 |
| -0.75 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| -0.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| 0.0 | @1.47 | %68.2 | %28.4 | @3.14 | %31.8 |
| +0.25 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +0.50 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.00 | @1.10 | %90.5 | %14.7 | @10.57 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.48 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.39 | %8.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.00 | @1.71 | %58.6 | %27.2 | @2.42 | %41.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.64 | %27.5 | %21.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 7.5% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.5% | 13.4% | 5.7% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.2% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.9% | 4.5% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.7% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Colmar — Son 5 Maç
G
vs Wasquehal (D)
0 - 1
M
vs Wasquehal (D)
2 - 1
M
vs Wasquehal (E)
0 - 2
M
vs Wasquehal (D)
3 - 1
B
vs St Maur Lusitanos (D)
1 - 1
Chambly Thelle FC — Son 5 Maç
M
vs Colmar (E)
1 - 2
B
vs Colmar (D)
1 - 1
M
vs Colmar (D)
2 - 0
B
vs Colmar (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.06.2016 | Ligue 3 | Chambly Thelle FC | 1 - 2 | Colmar |
| 07.08.2015 | Ligue 3 | Colmar | 1 - 1 | Chambly Thelle FC |
| 15.05.2015 | Ligue 3 | Colmar | 2 - 0 | Chambly Thelle FC |
| 09.01.2015 | Ligue 3 | Chambly Thelle FC | 0 - 0 | Colmar |