South-Africa
1st Division •
05.04.2026 — 16:00
Luftetari
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 1.31
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Besa Kavajë
Elo: 1577λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Luftetari - Besa Kavajë mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luftetari %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Luftetari xG
1.60
Dengeli
Besa Kavajë xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.8
X (Beraberlik)
%28.8
2 (Deplasman)
%33.5
Çifte Şans 1X: %66.5
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.7
1.5 Alt: %27.4
2.5 Üst: %46.2
2.5 Alt: %53.8
3.5 Üst: %24.7
3.5 Alt: %75.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.2
KG Yok
%47.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
1-0
%9.5
0-0
%9.0
0-1
%8.8
2-1
%8.3
1-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.8
İY X: %44.9
İY 2: %26.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.1
İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.71
+
Dep
4.33
=
Toplam
9.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.0
8.5 Alt: %45.0
9.5 Üst: %41.8
9.5 Alt: %58.2
10.5 Üst: %29.9
10.5 Alt: %70.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.17, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %40.2
İY 4.5 Alt: %59.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.2 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 12 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.9
21.5 Alt: %42.1
23.5 Şut Üst: %41.2
23.5 Alt: %58.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4
8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLuftetari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Besa Kavajë
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Luftetari (0.0)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %28.9
Besa Kavajë (+0.00)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.25 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.00 | @4.62 | %21.6 | %20.5 | @1.28 | %78.4 |
| -0.75 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -0.50 | @2.66 | %37.7 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -0.25 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %28.9 | @2.12 | %47.1 |
| +0.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +0.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +0.75 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.5 |
| +1.00 | @1.22 | %82.1 | %19.0 | @5.59 | %17.9 |
| +1.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
| +1.50 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.90 | %14.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +2.00 | @1.60 | %62.6 | %26.6 | @2.67 | %37.4 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.50 | @2.18 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +2.75 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +3.00 | @3.22 | %31.1 | %21.6 | @1.45 | %68.9 |
| +3.25 | @3.66 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| +3.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 8.9% | 6.0% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.6% | 13.8% | 7.8% | 3.2% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.9% | 8.4% | 5.1% | 2.1% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Luftetari — Son 5 Maç
M
vs Korabi Peshkopi (D)
1 - 0
B
vs Apolonia Fier (E)
2 - 2
B
vs Lushnja (D)
0 - 0
G
vs Kastrioti Krujë (E)
2 - 1
M
vs Pogradeci (E)
2 - 3
Besa Kavajë — Son 5 Maç
M
vs Iliria Fushë-Krujë (D)
1 - 0
G
vs Iliria Fushë-Krujë (E)
3 - 1
M
vs Iliria Fushë-Krujë (D)
2 - 1
B
vs Iliria Fushë-Krujë (E)
0 - 0
B
vs Iliria Fushë-Krujë (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.