Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 10.01.2026 — 18:30

Vall de Uxó

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 0.94
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Utiel

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 0.53
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Vall de Uxó - Utiel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 0.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vall de Uxó %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vall de Uxó xG 1.24
Dengeli
Utiel xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.0
X (Beraberlik) %37.7
2 (Deplasman) %19.3

Çifte Şans 1X: %80.7
Çifte Şans X2: %57.0
Çifte Şans 12: %62.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.1 0.5 Alt: %23.9
1.5 Üst: %44.0 1.5 Alt: %56.0
2.5 Üst: %18.3 2.5 Alt: %81.7
3.5 Üst: %6.2 3.5 Alt: %93.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %25.9
KG Yok %74.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.9
1-0
%20.7
1-1
%12.3
0-1
%11.4
2-0
%10.1
2-1
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.0 İY X: %57.8 İY 2: %14.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.0 İY 0.5 Alt: %52.1
İY 1.5 Üst: %14.6 İY 1.5 Alt: %85.4
İY 2.5 Üst: %2.9 İY 2.5 Alt: %97.1
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.96
+
Dep 2.86
=
Toplam 6.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %24.9 8.5 Alt: %75.1
9.5 Üst: %15.3 9.5 Alt: %84.8
10.5 Üst: %8.7 10.5 Alt: %91.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.14 Korner (Ev: 1.82, Dep: 1.32)
İY 4.5 Üst: %20.9 İY 4.5 Alt: %79.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.9 | Eşit: %14.3 | Dep: %26.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.2
Ev: 9.8 • Dep: 6.4
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.5 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %9.6 21.5 Alt: %90.4
23.5 Şut Üst: %4.0 23.5 Alt: %96.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.2 7.5 Alt: %78.9
8.5 İsabetli Üst: %12.0 8.5 Alt: %88.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vall de Uxó
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Utiel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vall de Uxó (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Utiel (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.27
%44.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.78
%56.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.10 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
-1.25 @5.29 %18.9 %0.0 @1.23 %81.1
-1.00 @4.48 %22.3 %26.6 @1.29 %77.7
-0.75 @2.92 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-0.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-0.25 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
0.0 @1.45 %69.0 %37.8 @3.22 %31.0
+0.25 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
+0.50 @1.24 %80.7 %0.0 @5.18 %19.3
+0.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.76 %12.9
+1.00 @1.06 %94.6 %14.7 @18.60 %5.4
+1.25 @1.05 %95.1 %0.0 @20.21 %5.0
+1.50 @1.05 %95.4 %0.0 @21.81 %4.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+2.00 @4.06 %24.6 %25.7 @1.33 %75.4
+2.25 @4.77 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
+2.50 @5.47 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
+2.75 @7.70 %13.0 %0.0 @1.15 %87.0
+3.00 @14.34 %7.0 %12.2 @1.07 %93.0
+3.25 @15.33 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
+3.50 @16.32 %6.1 %0.0 @1.07 %93.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.9% 11.4% 3.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 20.7% 12.3% 3.1% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 10.1% 5.4% 1.4% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 3.2% 1.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Vall de Uxó — Son 5 Maç
B vs Utiel (E)
0 - 0
G vs Utiel (D)
0 - 2
Utiel — Son 5 Maç
B vs Alzira (E)
1 - 1
B vs Ontinyent 1931 (D)
0 - 0
B vs Vall de Uxó (D)
0 - 0
M vs Ontinyent 1931 (E)
0 - 1
M vs Vall de Uxó (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
12.04.2025 Tercera División RFEF - Group 6 Vall de Uxó 0 - 0 Utiel
30.11.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Utiel 0 - 2 Vall de Uxó