Fransa
National 3 - Group C •
07.03.2026 — 20:00
Lannion
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 1.25
4 - 0
Tamamlandı
Saint-Pierre Milizac
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.90
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lannion - Saint-Pierre Milizac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Pierre Milizac %51.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lannion xG
1.60
Dengeli
Saint-Pierre Milizac xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.2
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%51.8
Çifte Şans 1X: %48.2
Çifte Şans X2: %75.8
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.9
1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %60.8
2.5 Alt: %39.2
3.5 Üst: %38.4
3.5 Alt: %61.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.3
KG Yok
%38.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%7.4
2-1
%6.4
1-3
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.7
İY X: %39.3
İY 2: %39.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.8
İY 0.5 Alt: %25.3
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.59
+
Dep
5.8
=
Toplam
10.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.9
8.5 Alt: %29.1
9.5 Üst: %58.9
9.5 Alt: %41.1
10.5 Üst: %46.5
10.5 Alt: %53.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.78 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.67)
İY 4.5 Üst: %52.0
İY 4.5 Alt: %48.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.6 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %58.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 11.6 • Dep: 14.8
İsabetli Şut
9.2
Ev: 4.1 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.0
21.5 Alt: %17.0
23.5 Şut Üst: %70.7
23.5 Alt: %29.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.9
7.5 Alt: %30.1
8.5 İsabetli Üst: %57.1
8.5 Alt: %42.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLannion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lannion (+0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Pierre Milizac (-0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.82 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.25 | @9.12 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -1.00 | @8.42 | %11.9 | %14.2 | @1.13 | %88.1 |
| -0.75 | @5.37 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -0.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| 0.0 | @3.10 | %32.2 | %24.3 | @1.48 | %67.8 |
| +0.25 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +0.75 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +1.00 | @1.60 | %62.5 | %22.1 | @2.67 | %37.5 |
| +1.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +1.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +2.00 | @1.29 | %77.6 | %22.4 | @4.46 | %22.4 |
| +2.25 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
| +2.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +2.75 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %22.7 | @1.94 | %51.5 |
| +3.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +3.50 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 7.5% | 7.9% | 5.0% | 2.4% | 0.9% |
| 1 Gol | 4.7% | 11.1% | 9.8% | 6.2% | 2.9% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.4% | 6.4% | 6.1% | 3.9% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.7% | 2.5% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Lannion — Son 5 Maç
M
vs Cesson (D)
3 - 1
G
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 4
M
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 3
B
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 1
M
vs Ergué-Gaberic (E)
0 - 1
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
B
vs Rennes II (E)
1 - 1
M
vs Vannes (E)
1 - 2
B
vs Vire (D)
1 - 1
G
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 0
G
vs Vannes (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.