Fransa
National 3 - Group C •
18.04.2026 — 19:00
Ergué-Gaberic
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.26
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Pierre Milizac
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%80
Ergué-Gaberic - Saint-Pierre Milizac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ergué-Gaberic %36.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ergué-Gaberic xG
1.60
Dengeli
Saint-Pierre Milizac xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.7
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%34.2
Çifte Şans 1X: %65.8
Çifte Şans X2: %63.3
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %71.6
1.5 Alt: %28.4
2.5 Üst: %44.8
2.5 Alt: %55.2
3.5 Üst: %23.6
3.5 Alt: %76.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.2
KG Yok
%48.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
1-0
%9.7
0-0
%9.4
0-1
%9.3
2-1
%8.1
1-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.0
İY X: %45.4
İY 2: %26.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.3
İY 0.5 Alt: %33.7
İY 1.5 Üst: %31.2
İY 1.5 Alt: %68.8
İY 2.5 Üst: %10.1
İY 2.5 Alt: %89.9
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.62
+
Dep
4.32
=
Toplam
8.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.6
8.5 Alt: %46.5
9.5 Üst: %40.4
9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.6
10.5 Alt: %71.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %39.3
İY 4.5 Alt: %60.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.2 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %39.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 11.7 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.2 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.2
21.5 Alt: %44.8
23.5 Şut Üst: %38.6
23.5 Alt: %61.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.7
7.5 Alt: %48.3
8.5 İsabetli Üst: %37.8
8.5 Alt: %62.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiErgué-Gaberic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ergué-Gaberic (0.0)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %29.2
Saint-Pierre Milizac (+0.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.11 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.25 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.00 | @4.87 | %20.5 | %20.3 | @1.26 | %79.5 |
| -0.75 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| -0.50 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| -0.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %29.2 | @2.07 | %48.3 |
| +0.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +0.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +0.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.00 | @1.22 | %81.7 | %19.4 | @5.46 | %18.3 |
| +1.25 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.11 | %16.4 |
| +1.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.77 | %14.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +2.00 | @1.64 | %61.0 | %26.9 | @2.56 | %39.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +2.50 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +2.75 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +3.00 | @3.38 | %29.6 | %21.3 | @1.42 | %70.4 |
| +3.25 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +3.50 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 9.3% | 6.2% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.7% | 13.9% | 7.8% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.8% | 8.2% | 4.9% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.8% | 3.4% | 2.1% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Ergué-Gaberic — Son 5 Maç
B
vs Cesson (D)
2 - 2
M
vs Alencon (E)
1 - 3
B
vs Lannion (D)
1 - 1
B
vs Rennes II (E)
1 - 1
G
vs Laval II (D)
1 - 2
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
M
vs Pontivy GSI (E)
2 - 3
M
vs Laval II (D)
2 - 0
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
B
vs Cesson (D)
0 - 0
B
vs Alencon (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | National 3 - Group C | Saint-Pierre Milizac | 1 - 0 | Ergué-Gaberic |
| 19.04.2025 | National 3 - Group C | Saint-Pierre Milizac | 3 - 1 | Ergué-Gaberic |
| 14.12.2024 | National 3 - Group C | Ergué-Gaberic | 3 - 4 | Saint-Pierre Milizac |
| 11.05.2024 | National 3 - Group E | Ergué-Gaberic | 0 - 3 | Saint-Pierre Milizac |
| 13.01.2024 | National 3 - Group E | Saint-Pierre Milizac | 0 - 0 | Ergué-Gaberic |