Fransa
National 3 - Group C •
25.04.2026 — 18:00
Saint-Pierre Milizac
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 0.82
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Vire
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.43
Model Güven Derecesi:
%77
Saint-Pierre Milizac - Vire mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.82, Dep: 1.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vire %50.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Pierre Milizac xG
1.20
Dengeli
Vire xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.7
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%50.4
Çifte Şans 1X: %49.6
Çifte Şans X2: %79.3
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.5
0.5 Alt: %11.5
1.5 Üst: %66.6
1.5 Alt: %33.4
2.5 Üst: %39.0
2.5 Alt: %61.0
3.5 Üst: %19.0
3.5 Alt: %81.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.5
KG Yok
%56.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.2
1-1
%13.3
0-0
%11.5
0-2
%10.8
1-2
%8.8
1-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.5
İY X: %46.9
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.0
İY 0.5 Alt: %37.1
İY 1.5 Üst: %27.4
İY 1.5 Alt: %72.6
İY 2.5 Üst: %8.2
İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.73
+
Dep
4.79
=
Toplam
8.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.9
8.5 Alt: %52.1
9.5 Üst: %34.9
9.5 Alt: %65.1
10.5 Üst: %23.9
10.5 Alt: %76.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.92 Korner (Ev: 1.72, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %35.5
İY 4.5 Alt: %64.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.6 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %57.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.9
Ev: 9.1 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
7.3
Ev: 3.2 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.7
21.5 Alt: %56.3
23.5 Şut Üst: %27.9
23.5 Alt: %72.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.5
7.5 Alt: %55.5
8.5 İsabetli Üst: %31.0
8.5 Alt: %69.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Pierre Milizac (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vire (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.77 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.25 | @13.74 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -1.00 | @12.70 | %7.9 | %14.0 | @1.09 | %92.1 |
| -0.75 | @6.76 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -0.50 | @4.82 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -0.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| 0.0 | @3.42 | %29.2 | %29.0 | @1.41 | %70.8 |
| +0.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +1.00 | @1.51 | %66.4 | %25.0 | @2.97 | %33.6 |
| +1.25 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.9 |
| +1.50 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.86 | %53.6 | %27.7 | @2.16 | %46.4 |
| +2.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +2.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +2.75 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +3.00 | @4.28 | %23.4 | %20.1 | @1.31 | %76.6 |
| +3.25 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.50 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.5% | 14.2% | 10.8% | 5.1% | 1.8% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.8% | 13.4% | 8.9% | 4.2% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 3.6% | 5.1% | 3.6% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.4% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
M
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 0
M
vs Pontivy GSI (E)
2 - 3
M
vs Laval II (D)
2 - 0
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
B
vs Cesson (D)
0 - 0
Vire — Son 5 Maç
G
vs Cesson (E)
2 - 0
B
vs Alencon (D)
1 - 1
G
vs Lannion (E)
4 - 0
B
vs Rennes II (D)
0 - 0
G
vs Laval II (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | National 3 - Group C | Vire | 1 - 1 | Saint-Pierre Milizac |
| 08.02.2025 | National 3 - Group C | Vire | 0 - 2 | Saint-Pierre Milizac |
| 07.09.2024 | National 3 - Group C | Saint-Pierre Milizac | 3 - 1 | Vire |