Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
11.01.2026 — 14:00
UD Caravaca
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 0.98
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Bala Azul
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%80
UD Caravaca - Bala Azul mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Caravaca %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Caravaca xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bala Azul xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.1
X (Beraberlik)
%35.9
2 (Deplasman)
%24.0
Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %59.9
Çifte Şans 12: %64.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.1
0.5 Alt: %19.9
1.5 Üst: %50.5
1.5 Alt: %49.5
2.5 Üst: %23.3
2.5 Alt: %76.7
3.5 Üst: %8.8
3.5 Alt: %91.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.9
KG Yok
%68.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.9
1-0
%17.5
1-1
%13.7
0-1
%12.1
2-0
%9.0
2-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2
İY X: %54.9
İY 2: %17.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.2
İY 0.5 Alt: %47.8
İY 1.5 Üst: %17.8
İY 1.5 Alt: %82.3
İY 2.5 Üst: %4.0
İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.04
+
Dep
3.2
=
Toplam
7.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.3
8.5 Alt: %69.7
9.5 Üst: %19.5
9.5 Alt: %80.5
10.5 Üst: %11.7
10.5 Alt: %88.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.33 Korner (Ev: 1.86, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %24.3
İY 4.5 Alt: %75.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.9 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %30.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.4
Ev: 10 • Dep: 7.4
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.6 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %15.9
21.5 Alt: %84.1
23.5 Şut Üst: %7.6
23.5 Alt: %92.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.7
7.5 Alt: %73.3
8.5 İsabetli Üst: %16.1
8.5 Alt: %83.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bala Azul
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UD Caravaca (-0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bala Azul (+0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.41 | %15.6 | %0.0 | @1.19 | %84.4 |
| -1.25 | @5.62 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -1.00 | @4.84 | %20.7 | %24.5 | @1.26 | %79.3 |
| -0.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| 0.0 | @1.60 | %62.5 | %35.9 | @2.67 | %37.5 |
| +0.25 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.42 | %29.3 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +1.00 | @1.09 | %91.5 | %17.0 | @11.82 | %8.5 |
| +1.25 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @13.03 | %7.7 |
| +1.50 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.25 | %7.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +2.00 | @3.13 | %31.9 | %27.2 | @1.47 | %68.1 |
| +2.25 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +2.50 | @4.30 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +2.75 | @5.80 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +3.00 | @9.80 | %10.2 | %14.5 | @1.11 | %89.8 |
| +3.25 | @10.64 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| +3.50 | @11.47 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.9% | 12.1% | 4.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.5% | 13.7% | 4.4% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.0% | 6.2% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.9% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
UD Caravaca — Son 5 Maç
B
vs Cartagena LU II (E)
1 - 1
G
vs Yeclano II (E)
2 - 1
G
vs Cartagena LU II (E)
1 - 0
B
vs Bala Azul (E)
0 - 0
G
vs Cartagena LU II (D)
0 - 2
Bala Azul — Son 5 Maç
M
vs Cieza (E)
1 - 2
B
vs SFC Minerva (D)
0 - 0
G
vs Cieza (E)
1 - 0
B
vs UD Caravaca (D)
0 - 0
G
vs SFC Minerva (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 0 - 0 | Bala Azul |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Bala Azul | 1 - 1 | UD Caravaca |
| 10.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Bala Azul | 1 - 0 | UD Caravaca |
| 28.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 1 - 1 | Bala Azul |