Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 08.03.2026 — 14:00

UD Caravaca

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.45
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Mazarrón FC

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UD Caravaca - Mazarrón FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Caravaca %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Caravaca xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mazarrón FC xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.4
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %28.7

Çifte Şans 1X: %71.3
Çifte Şans X2: %56.6
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5 0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %74.0 1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %48.0 2.5 Alt: %52.0
3.5 Üst: %26.2 3.5 Alt: %73.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.0
KG Yok %47.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%10.0
2-1
%9.0
0-0
%8.4
2-0
%7.9
0-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.5 İY X: %44.1 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.0 İY 0.5 Alt: %32.0
İY 1.5 Üst: %33.3 İY 1.5 Alt: %66.8
İY 2.5 Üst: %11.3 İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0 İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 4.17
=
Toplam 9.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.7 8.5 Alt: %43.3
9.5 Üst: %43.6 9.5 Alt: %56.5
10.5 Üst: %31.5 10.5 Alt: %68.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %41.4 İY 4.5 Alt: %58.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %32.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23
Ev: 12.9 • Dep: 10.1
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.3 21.5 Alt: %38.7
23.5 Şut Üst: %44.8 23.5 Alt: %55.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.6 7.5 Alt: %44.4
8.5 İsabetli Üst: %41.6 8.5 Alt: %58.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UD Caravaca (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mazarrón FC (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
-1.25 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.00 @3.67 %27.3 %21.9 @1.38 %72.7
-0.75 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
-0.50 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
-0.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
0.0 @1.67 %60.1 %28.1 @2.50 %39.9
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+0.50 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+0.75 @1.28 %77.9 %0.0 @4.52 %22.1
+1.00 @1.17 %85.8 %17.0 @7.06 %14.2
+1.25 @1.15 %87.2 %0.0 @7.78 %12.9
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.50 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.43 %70.0 %0.0 @3.33 %30.0
+2.00 @1.55 %64.6 %26.2 @2.83 %35.4
+2.25 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+2.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+2.75 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
+3.00 @3.02 %33.1 %21.8 @1.49 %66.9
+3.25 @3.45 %29.0 %0.0 @1.41 %71.0
+3.50 @3.87 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.5% 7.6% 4.9% 1.9% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.0% 13.4% 7.1% 2.7% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.9% 9.0% 5.2% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 3.8% 4.4% 2.5% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.6% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
UD Caravaca — Son 5 Maç
B vs Bala Azul (E)
0 - 0
B vs Cartagena LU II (E)
1 - 1
G vs Yeclano II (E)
2 - 1
G vs Cartagena LU II (E)
1 - 0
B vs Bala Azul (E)
0 - 0
Mazarrón FC — Son 5 Maç
G vs Real Murcia II (E)
3 - 2
B vs Real Murcia II (D)
2 - 2
G vs Real Murcia II (E)
1 - 0
M vs Real Murcia II (D)
4 - 0
M vs Real Murcia II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.