Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 28.03.2026 — 19:00

Atlético Pulpileño

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 0.92
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

UD Caravaca

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 0.73
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atlético Pulpileño - UD Caravaca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 0.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Pulpileño %37.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Pulpileño xG 1.24
Dengeli
UD Caravaca xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.1
X (Beraberlik) %36.4
2 (Deplasman) %26.5

Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %62.9
Çifte Şans 12: %63.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.8 0.5 Alt: %20.2
1.5 Üst: %50.1 1.5 Alt: %49.9
2.5 Üst: %23.0 2.5 Alt: %77.0
3.5 Üst: %8.6 3.5 Alt: %91.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.1
KG Yok %67.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%20.2
1-0
%16.7
1-1
%13.9
0-1
%13.1
2-0
%8.1
2-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5 İY X: %55.3 İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.9 İY 0.5 Alt: %48.1
İY 1.5 Üst: %17.6 İY 1.5 Alt: %82.5
İY 2.5 Üst: %3.9 İY 2.5 Alt: %96.1
İY 3.5 Üst: %0.7 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.93
+
Dep 3.29
=
Toplam 7.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.0 8.5 Alt: %70.0
9.5 Üst: %19.3 9.5 Alt: %80.7
10.5 Üst: %11.5 10.5 Alt: %88.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.32 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %24.1 İY 4.5 Alt: %75.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.8 | Eşit: %14.7 | Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.3
Ev: 9.6 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 6
Ev: 3.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %15.5 21.5 Alt: %84.5
23.5 Şut Üst: %7.3 23.5 Alt: %92.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.3 7.5 Alt: %73.8
8.5 İsabetli Üst: %15.8 8.5 Alt: %84.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Atlético Pulpileño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Atlético Pulpileño (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Caravaca (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.28 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
-1.25 @6.43 %15.6 %0.0 @1.18 %84.5
-1.00 @5.58 %17.9 %23.3 @1.22 %82.1
-0.75 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
-0.50 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
-0.25 Ana Hat @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
0.0 @1.72 %58.2 %36.4 @2.39 %41.8
+0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+0.50 @1.36 %73.4 %0.0 @3.77 %26.6
+0.75 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.00 @1.11 %90.0 %18.4 @9.98 %10.0
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.10 %9.0
+1.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.23 %8.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
+2.00 @3.18 %31.5 %27.1 @1.46 %68.5
+2.25 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+2.50 @4.36 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
+2.75 @5.90 %17.0 %0.0 @1.20 %83.1
+3.00 @10.02 %10.0 %14.4 @1.11 %90.0
+3.25 @10.87 %9.2 %0.0 @1.10 %90.8
+3.50 @11.71 %8.5 %0.0 @1.09 %91.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 20.2% 13.1% 5.1% 1.3% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.7% 13.9% 4.7% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.1% 5.9% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.5% 1.8% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Atlético Pulpileño — Son 5 Maç
G vs El Palmar (E)
1 - 0
G vs El Palmar (E)
1 - 0
G vs El Palmar (D)
0 - 1
G vs El Palmar (E)
1 - 0
B vs El Palmar (D)
0 - 0
UD Caravaca — Son 5 Maç
M vs Águilas II (E)
0 - 1
M vs UCAM Murcia II (E)
0 - 2
B vs Mazarrón FC (E)
1 - 1
B vs Bala Azul (E)
0 - 0
B vs Cartagena LU II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.