Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
25.04.2026 — 17:30
Cartagena LU II
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.02
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
UD Caravaca
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%77
Cartagena LU II - UD Caravaca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cartagena LU II %37.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cartagena LU II xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Caravaca xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.2
X (Beraberlik)
%33.9
2 (Deplasman)
%28.9
Çifte Şans 1X: %71.1
Çifte Şans X2: %62.8
Çifte Şans 12: %66.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.7
0.5 Alt: %16.3
1.5 Üst: %57.0
1.5 Alt: %43.0
2.5 Üst: %29.0
2.5 Alt: %71.0
3.5 Üst: %12.2
3.5 Alt: %87.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.9
KG Yok
%62.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.3
1-0
%14.5
1-1
%14.4
0-1
%12.2
2-0
%7.9
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.5
İY X: %52.1
İY 2: %21.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.5
İY 0.5 Alt: %43.5
İY 1.5 Üst: %21.3
İY 1.5 Alt: %78.7
İY 2.5 Üst: %5.4
İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.13
+
Dep
3.57
=
Toplam
7.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.5
8.5 Alt: %63.5
9.5 Üst: %24.7
9.5 Alt: %75.3
10.5 Üst: %15.5
10.5 Alt: %84.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %28.2
İY 4.5 Alt: %71.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.6 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %35.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.7
Ev: 10.3 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.9
21.5 Alt: %75.1
23.5 Şut Üst: %13.3
23.5 Alt: %86.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.2
7.5 Alt: %66.8
8.5 İsabetli Üst: %21.2
8.5 Alt: %78.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCartagena LU II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cartagena LU II (-0.25)
@2.23
%44.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Caravaca (+0.25)
@1.81
%55.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.78 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.25 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.26 | %19.0 | %22.4 | @1.23 | %81.0 |
| -0.75 | @3.42 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| -0.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| 0.0 | @1.78 | %56.3 | %34.0 | @2.29 | %43.7 |
| +0.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.8 |
| +0.50 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.9 |
| +0.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.7 | %18.9 | @8.11 | %12.3 |
| +1.25 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.05 | %11.1 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.99 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.00 | @2.49 | %40.2 | %28.0 | @1.67 | %59.8 |
| +2.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| +2.50 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| +2.75 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +3.00 | @6.88 | %14.5 | %16.9 | @1.17 | %85.5 |
| +3.25 | @7.58 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| +3.50 | @8.28 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.3% | 12.2% | 5.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.6% | 14.4% | 5.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.9% | 6.8% | 2.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Cartagena LU II — Son 5 Maç
M
vs Muleño (E)
0 - 1
B
vs UD Caravaca (D)
1 - 1
M
vs UD Caravaca (D)
1 - 0
M
vs UD Caravaca (E)
0 - 2
M
vs UD Caravaca (E)
0 - 1
UD Caravaca — Son 5 Maç
B
vs Real Murcia II (E)
1 - 1
M
vs Yeclano II (D)
3 - 1
G
vs SFC Minerva (E)
3 - 0
M
vs Atlético Pulpileño (D)
1 - 0
M
vs Águilas II (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 1 - 1 | Cartagena LU II |
| 23.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 1 - 0 | Cartagena LU II |
| 10.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Cartagena LU II | 0 - 2 | UD Caravaca |
| 13.03.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Cartagena LU II | 0 - 1 | UD Caravaca |
| 31.10.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 1 - 1 | Cartagena LU II |