Fransa
National 3 - Group B •
28.03.2026 — 20:00
Vendée Fontenay
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 0.88
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chateauroux II
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vendée Fontenay - Chateauroux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chateauroux II %47.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vendée Fontenay xG
1.20
Dengeli
Chateauroux II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.2
X (Beraberlik)
%29.6
2 (Deplasman)
%47.3
Çifte Şans 1X: %52.7
Çifte Şans X2: %76.8
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.4
0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %66.6
1.5 Alt: %33.4
2.5 Üst: %38.9
2.5 Alt: %61.1
3.5 Üst: %19.0
3.5 Alt: %81.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.5
KG Yok
%55.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%13.5
0-0
%11.6
0-2
%9.9
1-2
%8.7
1-0
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.1
İY X: %47.2
İY 2: %33.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.9
İY 0.5 Alt: %37.1
İY 1.5 Üst: %27.4
İY 1.5 Alt: %72.6
İY 2.5 Üst: %8.2
İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.85
+
Dep
4.66
=
Toplam
8.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.8
8.5 Alt: %52.2
9.5 Üst: %34.8
9.5 Alt: %65.2
10.5 Üst: %23.7
10.5 Alt: %76.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.91 Korner (Ev: 1.77, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %35.4
İY 4.5 Alt: %64.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.5 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %54.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.9
Ev: 9.4 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
7.3
Ev: 3.3 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.6
21.5 Alt: %56.4
23.5 Şut Üst: %27.8
23.5 Alt: %72.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.5
7.5 Alt: %55.5
8.5 İsabetli Üst: %31.0
8.5 Alt: %69.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVendée Fontenay
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vendée Fontenay (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chateauroux II (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.54 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -1.25 | @11.59 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -1.00 | @10.63 | %9.4 | %15.2 | @1.10 | %90.6 |
| -0.75 | @5.93 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -0.50 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| -0.25 | @3.67 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| 0.0 | @3.03 | %33.0 | %29.7 | @1.49 | %67.0 |
| +0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +0.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +1.00 | @1.43 | %69.7 | %24.2 | @3.31 | %30.3 |
| +1.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +1.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %27.7 | @2.16 | %46.4 |
| +2.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +2.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| +2.75 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +3.00 | @4.28 | %23.4 | %20.0 | @1.31 | %76.6 |
| +3.25 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.50 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.6% | 13.6% | 9.9% | 4.5% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.4% | 13.7% | 8.7% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.1% | 5.6% | 3.8% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.6% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vendée Fontenay — Son 5 Maç
B
vs Nantes II (D)
0 - 0
M
vs Angers SCO II (E)
0 - 4
M
vs USSA Vertou (D)
2 - 0
Chateauroux II — Son 5 Maç
M
vs Châtellerault (E)
0 - 1
M
vs St-Philbert Gd Lieu (D)
2 - 1
B
vs Les Sables (E)
0 - 0
M
vs Challans (D)
2 - 0
M
vs UF Touraine (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.