Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 11.04.2026 — 19:00

Chateauroux II

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 0.69
0 - 0
Tamamlandı

Angers SCO II

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%69
Chateauroux II - Angers SCO II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Angers SCO II %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %41.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux II xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Angers SCO II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.7
X (Beraberlik) %35.4
2 (Deplasman) %40.9

Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %76.4
Çifte Şans 12: %64.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.6 0.5 Alt: %19.4
1.5 Üst: %51.4 1.5 Alt: %48.6
2.5 Üst: %24.1 2.5 Alt: %75.9
3.5 Üst: %9.2 3.5 Alt: %90.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.5
KG Yok %67.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.4
0-1
%17.5
1-1
%13.7
1-0
%11.8
0-2
%9.2
1-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.7 İY X: %54.5 İY 2: %27.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.8 İY 0.5 Alt: %47.2
İY 1.5 Üst: %18.2 İY 1.5 Alt: %81.8
İY 2.5 Üst: %4.2 İY 2.5 Alt: %95.8
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.47
+
Dep 3.87
=
Toplam 7.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.7 8.5 Alt: %68.3
9.5 Üst: %20.6 9.5 Alt: %79.4
10.5 Üst: %12.5 10.5 Alt: %87.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.38 Korner (Ev: 1.6, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %25.2 İY 4.5 Alt: %74.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.8 | Eşit: %14.8 | Dep: %48.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.5
Ev: 8.3 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 6.1
Ev: 2.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.1 21.5 Alt: %82.9
23.5 Şut Üst: %8.2 23.5 Alt: %91.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.3 7.5 Alt: %72.7
8.5 İsabetli Üst: %16.5 8.5 Alt: %83.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Angers SCO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux II (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Angers SCO II (-0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.06
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @14.43 %6.9 %0.0 @1.07 %93.1
-1.25 @13.22 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
-1.00 @12.02 %8.3 %16.7 @1.09 %91.7
-0.75 @5.99 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-0.50 @4.23 %23.7 %0.0 @1.31 %76.4
-0.25 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.3
0.0 @2.73 %36.7 %35.5 @1.58 %63.4
+0.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
+0.50 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
+0.75 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+1.00 @1.27 %78.5 %24.7 @4.64 %21.6
+1.25 @1.23 %81.5 %0.0 @5.40 %18.5
+1.50 @1.19 %83.8 %0.0 @6.16 %16.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.29 %43.7 %0.0 @1.77 %56.4
+2.00 @3.03 %33.1 %27.3 @1.49 %67.0
+2.25 @3.59 %27.8 %0.0 @1.39 %72.2
+2.50 @4.16 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
+2.75 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
+3.00 @9.32 %10.7 %14.9 @1.12 %89.3
+3.25 @10.13 %9.9 %0.0 @1.11 %90.1
+3.50 @10.94 %9.1 %0.0 @1.10 %90.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.4% 17.5% 9.2% 3.1% 0.8% 0.2%
1 Gol 11.8% 13.7% 6.4% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 4.4% 4.4% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0%
3 Gol 1.0% 1.0% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Chateauroux II — Son 5 Maç
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 1
M vs Châtellerault (E)
0 - 1
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
2 - 1
B vs Les Sables (E)
0 - 0
M vs Challans (D)
2 - 0
Angers SCO II — Son 5 Maç
M vs Nantes II (E)
0 - 1
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 4
G vs Châtellerault (E)
1 - 0
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
06.12.2025 National 3 - Group B Angers SCO II 0 - 1 Chateauroux II