Fransa
National 3 - Group B •
19.04.2026 — 16:00
Nantes II
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.15
2 - 0
Tamamlandı
Chateauroux II
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.56
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nantes II - Chateauroux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 0.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes II %49.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nantes II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chateauroux II xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.15 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.2
X (Beraberlik)
%33.6
2 (Deplasman)
%17.2
Çifte Şans 1X: %82.8
Çifte Şans X2: %50.8
Çifte Şans 12: %66.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.0
0.5 Alt: %19.0
1.5 Üst: %51.8
1.5 Alt: %48.2
2.5 Üst: %24.5
2.5 Alt: %75.5
3.5 Üst: %9.4
3.5 Alt: %90.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.2
KG Yok
%69.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%19.9
0-0
%19.0
1-1
%12.6
2-0
%11.9
0-1
%9.3
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.7
İY X: %53.5
İY 2: %13.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.2
İY 0.5 Alt: %46.9
İY 1.5 Üst: %18.4
İY 1.5 Alt: %81.6
İY 2.5 Üst: %4.3
İY 2.5 Alt: %95.7
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.38
+
Dep
2.93
=
Toplam
7.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.3
8.5 Alt: %68.8
9.5 Üst: %20.3
9.5 Alt: %79.7
10.5 Üst: %12.2
10.5 Alt: %87.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.36 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.35)
İY 4.5 Üst: %24.9
İY 4.5 Alt: %75.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.7 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %23.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.6
Ev: 11 • Dep: 6.6
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.9 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.6
21.5 Alt: %82.4
23.5 Şut Üst: %8.6
23.5 Alt: %91.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.2
7.5 Alt: %71.9
8.5 İsabetli Üst: %17.2
8.5 Alt: %82.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nantes II (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chateauroux II (+0.50)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.60 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.25 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| -1.00 | @3.34 | %30.0 | %27.4 | @1.43 | %70.0 |
| -0.75 | @2.44 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
| -0.25 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %40.9 |
| 0.0 | @1.35 | %74.0 | %33.6 | @3.85 | %26.0 |
| +0.25 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +0.50 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.80 | %17.3 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.70 | %11.5 |
| +1.00 | @1.05 | %95.1 | %13.0 | @20.43 | %4.9 |
| +1.25 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @21.96 | %4.6 |
| +1.50 | @1.04 | %95.7 | %0.0 | @23.48 | %4.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +2.00 | @2.98 | %33.5 | %27.3 | @1.50 | %66.5 |
| +2.25 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| +2.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +2.75 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| +3.00 | @9.12 | %11.0 | %15.1 | @1.12 | %89.0 |
| +3.25 | @9.93 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| +3.50 | @10.74 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.0% | 9.3% | 2.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.9% | 12.6% | 3.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.9% | 6.7% | 1.9% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.5% | 2.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Nantes II — Son 5 Maç
G
vs USSA Vertou (D)
1 - 2
G
vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B
vs Vendée Fontenay (E)
0 - 0
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
B
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
Chateauroux II — Son 5 Maç
B
vs Angers SCO II (E)
0 - 0
G
vs Vendée Fontenay (D)
0 - 1
M
vs Châtellerault (E)
0 - 1
M
vs St-Philbert Gd Lieu (D)
2 - 1
B
vs Les Sables (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.