Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 10.01.2026 — 18:00

Atzeneta

Elo: 1573
λ (Beklenen Gol): 1.40
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Castellonense

Elo: 1506
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Atzeneta - Castellonense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atzeneta %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atzeneta xG 1.64
Dengeli
Castellonense xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.5
X (Beraberlik) %29.0
2 (Deplasman) %25.6

Çifte Şans 1X: %74.4
Çifte Şans X2: %54.5
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8 0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.7 1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.6 2.5 Alt: %57.4
3.5 Üst: %21.8 3.5 Alt: %78.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.1
KG Yok %51.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
1-0
%12.0
0-0
%10.2
2-0
%9.0
2-1
%8.9
0-1
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.1 İY X: %45.9 İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0 İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7 İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.4 İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.89
+
Dep 3.84
=
Toplam 8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.8 8.5 Alt: %49.2
9.5 Üst: %37.7 9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.3 10.5 Alt: %73.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %37.4 İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 12.6 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.5 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7 21.5 Alt: %49.3
23.5 Şut Üst: %34.3 23.5 Alt: %65.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.2 7.5 Alt: %50.8
8.5 İsabetli Üst: %35.4 8.5 Alt: %64.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Atzeneta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Castellonense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Atzeneta (-0.25)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Castellonense (+0.25)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.52 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
-1.25 @4.00 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
-1.00 @3.47 %28.8 %23.2 @1.40 %71.2
-0.75 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.9
-0.50 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
-0.25 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
0.0 @1.57 %63.9 %29.1 @2.77 %36.1
+0.25 @1.43 %70.0 %0.0 @3.34 %30.0
+0.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.90 %25.6
+0.75 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.00 @1.13 %88.6 %16.1 @8.80 %11.4
+1.25 @1.12 %89.6 %0.0 @9.64 %10.4
+1.50 @1.11 %90.5 %0.0 @10.48 %9.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+2.00 @1.72 %58.2 %27.3 @2.39 %41.8
+2.25 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+2.50 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
+2.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
+3.00 @3.69 %27.1 %20.9 @1.37 %72.9
+3.25 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
+3.50 @4.66 %21.5 %0.0 @1.27 %78.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.2% 8.2% 4.5% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 12.0% 13.7% 6.3% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.0% 8.9% 4.4% 1.4% 0.4% 0.1%
3 Gol 4.2% 4.1% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.5% 1.4% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Atzeneta — Son 5 Maç
M vs Saguntino (E)
1 - 2
G vs Hércules II (D)
0 - 3
G vs Castellonense (D)
0 - 1
M vs Saguntino (D)
4 - 1
B vs Castellonense (E)
1 - 1
Castellonense — Son 5 Maç
M vs Atzeneta (E)
0 - 1
B vs Atzeneta (D)
1 - 1
M vs Atzeneta (E)
1 - 4
M vs Atzeneta (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.05.2025 Tercera División RFEF - Group 6 Castellonense 0 - 1 Atzeneta
11.01.2025 Tercera División RFEF - Group 6 Atzeneta 1 - 1 Castellonense
11.05.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Castellonense 1 - 4 Atzeneta
20.01.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Atzeneta 1 - 0 Castellonense