Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 28.02.2026 — 20:00

Les Sables

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 1.07
2 - 1
Tamamlandı

Challans

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Sables - Challans mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Challans %47.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Sables xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Challans xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.4
X (Beraberlik) %27.3
2 (Deplasman) %47.3

Çifte Şans 1X: %52.7
Çifte Şans X2: %74.6
Çifte Şans 12: %72.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6 0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.3 1.5 Alt: %25.8
2.5 Üst: %48.3 2.5 Alt: %51.7
3.5 Üst: %26.5 3.5 Alt: %73.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.4
KG Yok %47.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
0-1
%10.5
1-2
%9.3
0-2
%8.8
0-0
%8.3
1-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4 İY X: %43.7 İY 2: %34.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2 İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.4 İY 1.5 Alt: %66.6
İY 2.5 Üst: %11.4 İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.22
+
Dep 5.03
=
Toplam 9.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.7 8.5 Alt: %42.3
9.5 Üst: %44.6 9.5 Alt: %55.4
10.5 Üst: %32.4 10.5 Alt: %67.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.26 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %42.1 İY 4.5 Alt: %57.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %33.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %53.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.1
Ev: 10.5 • Dep: 12.6
İsabetli Şut 8.1
Ev: 3.7 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.0 21.5 Alt: %38.0
23.5 Şut Üst: %45.5 23.5 Alt: %54.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.6 7.5 Alt: %44.5
8.5 İsabetli Üst: %41.6 8.5 Alt: %58.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Challans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Les Sables (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Challans (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.09
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.12 %9.9 %0.0 @1.11 %90.1
-1.25 @9.34 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.00 @8.55 %11.7 %15.5 @1.13 %88.3
-0.75 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
-0.50 @3.93 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
-0.25 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
0.0 @2.85 %35.1 %27.5 @1.54 %65.0
+0.25 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+0.50 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+0.75 @1.67 %59.7 %0.0 @2.48 %40.3
+1.00 @1.46 %68.6 %22.9 @3.18 %31.4
+1.25 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+1.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.12 %24.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
+2.00 @1.54 %64.9 %26.1 @2.85 %35.1
+2.25 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+2.50 Ana Hat @2.09 %48.0 %0.0 @1.92 %52.1
+2.75 @2.41 %41.6 %0.0 @1.71 %58.5
+3.00 @3.00 %33.4 %21.9 @1.50 %66.6
+3.25 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
+3.50 @3.84 %26.1 %0.0 @1.35 %74.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.4% 10.5% 8.8% 4.5% 1.7% 0.5%
1 Gol 7.0% 13.1% 9.4% 4.8% 1.9% 0.6%
2 Gol 4.2% 6.5% 5.0% 2.6% 1.0% 0.3%
3 Gol 1.5% 2.3% 1.8% 0.9% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Les Sables — Son 5 Maç
M vs USSA Vertou (E)
1 - 2
B vs Chauvigny (D)
2 - 2
M vs USSA Vertou (E)
1 - 2
M vs USSA Vertou (D)
4 - 1
Challans — Son 5 Maç
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
G vs Panazol (D)
1 - 2
B vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 1
B vs USSA Vertou (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.