Fransa
National 3 - Group B •
07.03.2026 — 20:00
Chateauroux II
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.82
0 - 0
Tamamlandı
Les Sables
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chateauroux II - Les Sables mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.82, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chateauroux II %48.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux II xG
2.00
Dengeli
Les Sables xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.2
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%27.3
Çifte Şans 1X: %72.7
Çifte Şans X2: %51.8
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.9
1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %60.8
2.5 Alt: %39.2
3.5 Üst: %38.5
3.5 Alt: %61.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.3
KG Yok
%37.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.2
2-1
%9.5
2-0
%7.1
1-0
%7.1
1-2
%6.9
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.8
İY X: %39.5
İY 2: %23.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.8
İY 0.5 Alt: %25.2
İY 1.5 Üst: %42.1
İY 1.5 Alt: %57.9
İY 2.5 Üst: %16.9
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.74
+
Dep
4.57
=
Toplam
10.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.1
8.5 Alt: %29.9
9.5 Üst: %58.0
9.5 Alt: %42.0
10.5 Üst: %45.6
10.5 Alt: %54.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.64, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %51.3
İY 4.5 Alt: %48.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.2 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 15.1 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5.4 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.0
21.5 Alt: %17.0
23.5 Şut Üst: %70.7
23.5 Alt: %29.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.4
7.5 Alt: %29.6
8.5 İsabetli Üst: %57.6
8.5 Alt: %42.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux II (-0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Les Sables (+0.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -1.25 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| -1.00 | @2.98 | %33.6 | %21.4 | @1.51 | %66.4 |
| -0.75 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| -0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| 0.0 | @1.57 | %63.6 | %24.8 | @2.75 | %36.4 |
| +0.25 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +0.50 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +0.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %15.4 | @7.07 | %14.1 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.72 | %13.0 |
| +1.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.36 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.13 | %19.5 |
| +2.00 | @1.29 | %77.7 | %22.4 | @4.48 | %22.3 |
| +2.25 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.12 | %32.1 |
| +2.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.75 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %22.6 | @1.95 | %51.3 |
| +3.25 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +3.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.60 | %62.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 5.0% | 3.8% | 1.7% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.2% | 11.3% | 7.0% | 3.1% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.2% | 9.6% | 6.3% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.8% | 3.8% | 1.7% | 0.6% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.6% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Chateauroux II — Son 5 Maç
M
vs Challans (D)
2 - 0
M
vs UF Touraine (D)
2 - 0
G
vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
G
vs UF Touraine (E)
3 - 0
Les Sables — Son 5 Maç
G
vs Challans (E)
2 - 1
M
vs USSA Vertou (E)
1 - 2
B
vs Chauvigny (D)
2 - 2
M
vs USSA Vertou (E)
1 - 2
M
vs USSA Vertou (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.