Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 14.03.2026 — 20:00

Les Sables

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 1.35
2 - 0
Tamamlandı

UF Touraine

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Sables - UF Touraine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Les Sables %38.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Sables xG 1.60
Dengeli
UF Touraine xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.1
X (Beraberlik) %28.1
2 (Deplasman) %33.8

Çifte Şans 1X: %66.2
Çifte Şans X2: %61.9
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7 0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.5 1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.6 2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8 3.5 Alt: %73.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.1
KG Yok %45.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.4
1-0
%9.0
2-1
%8.5
0-1
%8.3
0-0
%8.3
1-2
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.3 İY X: %44.1 İY 2: %26.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.7 İY 1.5 Alt: %66.3
İY 2.5 Üst: %11.5 İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.81
+
Dep 4.43
=
Toplam 9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5 8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.4 9.5 Alt: %55.6
10.5 Üst: %32.3 10.5 Alt: %67.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.21, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %42.0 İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.2 | Eşit: %13.2 | Dep: %38.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 12.3 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.4 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.5 21.5 Alt: %37.5
23.5 Şut Üst: %46.0 23.5 Alt: %54.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.2 7.5 Alt: %43.8
8.5 İsabetli Üst: %42.2 8.5 Alt: %57.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Les Sables (0.0)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %28.3
UF Touraine (+0.00)
@2.13
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.65 %17.7 %0.0 @1.21 %82.3
-1.25 @5.08 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-1.00 @4.50 %22.2 %20.3 @1.29 %77.8
-0.75 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
-0.50 @2.63 %38.0 %0.0 @1.61 %62.0
-0.25 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
0.0 Ana Hat @1.89 %53.0 %28.3 @2.13 %47.1
+0.25 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
+0.50 @1.51 %66.3 %0.0 @2.96 %33.8
+0.75 @1.37 %73.2 %0.0 @3.72 %26.9
+1.00 @1.22 %81.6 %18.9 @5.45 %18.4
+1.25 @1.20 %83.6 %0.0 @6.08 %16.5
+1.50 @1.18 %85.1 %0.0 @6.71 %14.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.5
+2.00 @1.53 %65.4 %26.1 @2.89 %34.6
+2.25 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.4
+2.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+2.75 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
+3.00 @2.96 %33.8 %21.9 @1.51 %66.2
+3.25 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
+3.50 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.3% 8.3% 5.8% 2.5% 0.8% 0.2%
1 Gol 9.0% 13.5% 7.9% 3.3% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.7% 8.5% 5.4% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.0% 3.8% 2.4% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.0% 1.3% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Les Sables — Son 5 Maç
B vs Chateauroux II (D)
0 - 0
G vs Challans (E)
2 - 1
M vs USSA Vertou (E)
1 - 2
B vs Chauvigny (D)
2 - 2
M vs USSA Vertou (E)
1 - 2
UF Touraine — Son 5 Maç
B vs Challans (E)
0 - 0
M vs Nantes II (D)
2 - 1
G vs Chateauroux II (E)
2 - 0
G vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M vs Chateauroux II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.