Fransa
National 3 - Group B •
25.04.2026 — 19:00
Challans
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.36
3 - 2
Tamamlandı
Les Sables
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 0.70
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Challans - Les Sables mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 0.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Challans %51.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Challans xG
1.60
Dengeli
Les Sables xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.6
X (Beraberlik)
%30.0
2 (Deplasman)
%18.4
Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %48.4
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.3
0.5 Alt: %13.7
1.5 Üst: %61.8
1.5 Alt: %38.2
2.5 Üst: %33.9
2.5 Alt: %66.1
3.5 Üst: %15.3
3.5 Alt: %84.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.3
KG Yok
%61.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.4
0-0
%13.7
1-1
%13.1
2-0
%11.7
2-1
%8.2
0-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.7
İY X: %48.8
İY 2: %15.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8
İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.2
İY 1.5 Alt: %75.8
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.81
+
Dep
3.23
=
Toplam
8.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.3
8.5 Alt: %58.7
9.5 Üst: %28.8
9.5 Alt: %71.2
10.5 Üst: %18.8
10.5 Alt: %81.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.7 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %31.2
İY 4.5 Alt: %68.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.7 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %22.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 12.3 • Dep: 7.4
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.6
21.5 Alt: %66.4
23.5 Şut Üst: %19.7
23.5 Alt: %80.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.1
7.5 Alt: %60.9
8.5 İsabetli Üst: %26.2
8.5 Alt: %73.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChallans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Challans (-0.50)
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Les Sables (+0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.95 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -1.25 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -1.00 | @2.92 | %34.3 | %26.1 | @1.52 | %65.7 |
| -0.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| -0.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| 0.0 | @1.36 | %73.6 | %30.1 | @3.78 | %26.4 |
| +0.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +0.50 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +0.75 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
| +1.00 | @1.07 | %93.8 | %13.1 | @16.12 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.33 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.55 | %5.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +2.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %28.0 | @1.88 | %53.2 |
| +2.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| +2.50 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| +2.75 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +3.00 | @5.39 | %18.5 | %18.6 | @1.23 | %81.5 |
| +3.25 | @6.01 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| +3.50 | @6.63 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.7% | 8.1% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.5% | 13.1% | 4.3% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.8% | 8.3% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.3% | 3.7% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Challans — Son 5 Maç
B
vs USSA Vertou (E)
0 - 0
M
vs Les Sables (D)
2 - 1
G
vs Chateauroux II (E)
2 - 0
Les Sables — Son 5 Maç
B
vs Chauvigny (E)
2 - 2
M
vs Panazol (D)
4 - 1
M
vs La Chataigneraie (E)
1 - 2
M
vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 0
G
vs UF Touraine (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | National 3 - Group B | Les Sables | 2 - 1 | Challans |