Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
05.04.2026 — 12:30
Carabanchel
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.02
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
AD Parla
Elo: 1444λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%80
Carabanchel - AD Parla mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Carabanchel %34.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Carabanchel xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AD Parla xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.1
X (Beraberlik)
%32.8
2 (Deplasman)
%33.2
Çifte Şans 1X: %66.8
Çifte Şans X2: %65.9
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.6
0.5 Alt: %14.4
1.5 Üst: %60.7
1.5 Alt: %39.3
2.5 Üst: %32.7
2.5 Alt: %67.3
3.5 Üst: %14.5
3.5 Alt: %85.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.3
KG Yok
%58.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.6
0-0
%14.4
1-0
%12.6
0-1
%12.3
2-0
%6.9
2-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.1
İY X: %50.4
İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.9
İY 0.5 Alt: %41.1
İY 1.5 Üst: %23.6
İY 1.5 Alt: %76.5
İY 2.5 Üst: %6.4
İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.12
+
Dep
3.86
=
Toplam
7.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.6
8.5 Alt: %59.4
9.5 Üst: %28.2
9.5 Alt: %71.8
10.5 Üst: %18.3
10.5 Alt: %81.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.67 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %30.8
İY 4.5 Alt: %69.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.5 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %39.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.5
Ev: 10.2 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.4
21.5 Alt: %68.6
23.5 Şut Üst: %18.0
23.5 Alt: %82.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.4
7.5 Alt: %62.6
8.5 İsabetli Üst: %24.7
8.5 Alt: %75.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCarabanchel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AD Parla
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Carabanchel (0.0)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %32.8
AD Parla (+0.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.19
%45.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.49 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -1.25 | @6.71 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.00 | @5.94 | %16.8 | %20.7 | @1.20 | %83.2 |
| -0.75 | @3.78 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.50 | @2.94 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -0.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| 0.0 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %32.8 | @2.03 | %49.3 |
| +0.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +0.50 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +0.75 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +1.00 | @1.19 | %83.9 | %20.3 | @6.22 | %16.1 |
| +1.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.3 |
| +1.50 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.81 | %12.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +2.00 | @2.21 | %45.3 | %28.1 | @1.83 | %54.7 |
| +2.25 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +2.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| +2.75 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +3.00 | @5.68 | %17.6 | %18.2 | @1.21 | %82.4 |
| +3.25 | @6.31 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| +3.50 | @6.94 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.4% | 12.3% | 6.7% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.6% | 14.6% | 6.8% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.9% | 6.9% | 3.4% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Carabanchel — Son 5 Maç
B
vs Alcorcón II (D)
1 - 1
B
vs Alcobendas Sport (E)
0 - 0
M
vs Tres Cantos (D)
1 - 0
M
vs Galapagar (D)
2 - 1
B
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 0
AD Parla — Son 5 Maç
B
vs Móstoles (E)
1 - 1
G
vs SS Reyes II (D)
2 - 3
M
vs Racing Madrid (E)
0 - 2
M
vs Las Rozas (D)
3 - 0
G
vs Carabanchel (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | AD Parla | 3 - 1 | Carabanchel |
| 27.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 2 - 2 | AD Parla |
| 15.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | AD Parla | 1 - 0 | Carabanchel |
| 24.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 7 | AD Parla | 2 - 1 | Carabanchel |
| 02.02.2022 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 1 - 0 | AD Parla |
| 18.08.2021 | Friendlies Clubs | Carabanchel | 1 - 0 | AD Parla |
| 17.02.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 1 - 1 | AD Parla |
| 08.11.2020 | Tercera División RFEF - Group 7 | AD Parla | 0 - 0 | Carabanchel |