Portekiz
1a Divisão - Women •
10.01.2026 — 14:00
Vitoria Guimaraes W
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.98
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sporting Braga W
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vitoria Guimaraes W - Sporting Braga W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.98, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vitoria Guimaraes W %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vitoria Guimaraes W xG
2.31
Dengeli
Sporting Braga W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.3
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%16.1
Çifte Şans 1X: %83.9
Çifte Şans X2: %38.8
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.4
1.5 Alt: %20.6
2.5 Üst: %55.6
2.5 Alt: %44.4
3.5 Üst: %33.2
3.5 Alt: %66.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.8
KG Yok
%47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
2-0
%10.7
1-0
%10.1
2-1
%9.9
3-0
%7.1
3-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.6
İY X: %39.6
İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.2
İY 1.5 Alt: %61.8
İY 2.5 Üst: %14.3
İY 2.5 Alt: %85.7
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.07
+
Dep
3.71
=
Toplam
9.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.2
8.5 Alt: %35.8
9.5 Üst: %51.4
9.5 Alt: %48.6
10.5 Üst: %39.0
10.5 Alt: %61.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.5 Korner (Ev: 2.79, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %46.8
İY 4.5 Alt: %53.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.5 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25
Ev: 16.1 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.0
21.5 Alt: %25.0
23.5 Şut Üst: %60.3
23.5 Alt: %39.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.7
7.5 Alt: %35.3
8.5 İsabetli Üst: %51.3
8.5 Alt: %48.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVitoria Guimaraes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Braga W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vitoria Guimaraes W (-1.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %23.9
Sporting Braga W (+1.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| -1.25 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| -1.00 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %23.9 | @1.93 | %51.7 |
| -0.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| -0.50 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| -0.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| 0.0 | @1.27 | %78.8 | %23.0 | @4.71 | %21.2 |
| +0.25 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +0.50 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.12 | %16.4 |
| +0.75 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.63 | %11.6 |
| +1.00 | @1.07 | %93.7 | %10.8 | @15.96 | %6.3 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.92 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.89 | %5.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +2.00 | @1.38 | %72.4 | %24.2 | @3.62 | %27.6 |
| +2.25 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| +3.00 | @2.41 | %41.6 | %22.7 | @1.71 | %58.4 |
| +3.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.50 | @3.11 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 4.4% | 2.4% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.2% | 10.9% | 4.7% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.9% | 10.1% | 4.7% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.2% | 6.7% | 3.1% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.6% | 3.3% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Vitoria Guimaraes W — Son 5 Maç
B
vs Valadares Gaia W (D)
1 - 1
G
vs Damaiense W (E)
3 - 1
Sporting Braga W — Son 5 Maç
B
vs Sporting CP W (E)
1 - 1
M
vs Sporting CP W (D)
2 - 0
B
vs Sporting CP W (E)
1 - 1
M
vs Sporting CP W (D)
3 - 1
B
vs Sporting CP W (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.