Portekiz
1a Divisão - Women •
02.05.2026 — 13:00
Vitoria Guimaraes W
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.13
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Torreense W
Elo: 1570λ (Beklenen Gol): 1.76
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vitoria Guimaraes W - Torreense W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 1.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Torreense W %51.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vitoria Guimaraes W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Torreense W xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.5
X (Beraberlik)
%25.2
2 (Deplasman)
%51.3
Çifte Şans 1X: %48.7
Çifte Şans X2: %76.5
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.0
2.5 Alt: %45.0
3.5 Üst: %32.6
3.5 Alt: %67.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.7
KG Yok
%43.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.9
1-2
%9.7
0-1
%9.0
0-2
%8.6
0-0
%6.4
2-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %41.1
İY 2: %38.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.8
İY 0.5 Alt: %28.2
İY 1.5 Üst: %37.9
İY 1.5 Alt: %62.1
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.34
+
Dep
5.5
=
Toplam
9.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.9
8.5 Alt: %35.1
9.5 Üst: %52.2
9.5 Alt: %47.8
10.5 Üst: %39.7
10.5 Alt: %60.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.53 Korner (Ev: 2, Dep: 2.53)
İY 4.5 Üst: %47.3
İY 4.5 Alt: %52.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.8 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %58.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 10.9 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
8.6
Ev: 3.9 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.1
21.5 Alt: %25.9
23.5 Şut Üst: %59.2
23.5 Alt: %40.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.3
7.5 Alt: %36.7
8.5 İsabetli Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVitoria Guimaraes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Torreense W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vitoria Guimaraes W (+0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Torreense W (-0.50)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.68 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.25 | @9.92 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| -1.00 | @9.16 | %10.9 | %14.3 | @1.12 | %89.1 |
| -0.75 | @5.63 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -0.50 | @4.23 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -0.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| 0.0 | @3.15 | %31.7 | %25.4 | @1.46 | %68.3 |
| +0.25 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| +0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| +0.75 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +1.00 | @1.57 | %63.6 | %22.8 | @2.74 | %36.5 |
| +1.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| +1.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.4 | @3.58 | %28.0 |
| +2.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.00 | @2.43 | %41.2 | %22.6 | @1.70 | %58.8 |
| +3.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.50 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.5% | 9.1% | 8.7% | 5.1% | 2.2% | 0.8% |
| 1 Gol | 5.5% | 12.0% | 9.8% | 5.8% | 2.5% | 0.9% |
| 2 Gol | 3.6% | 6.3% | 5.5% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.3% | 2.4% | 2.1% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Vitoria Guimaraes W — Son 5 Maç
G
vs Marítimo W (D)
0 - 1
B
vs Valadares Gaia W (E)
1 - 1
B
vs Damaiense W (D)
1 - 1
G
vs Sporting Braga W (E)
2 - 1
Torreense W — Son 5 Maç
G
vs Racing Power W (E)
2 - 1
G
vs Sporting CP W (E)
2 - 0
G
vs Damaiense W (D)
0 - 4
G
vs Sporting CP W (D)
2 - 3
G
vs Sporting CP W (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.