Spain
Tercera División RFEF - Group 9 •
11.01.2026 — 19:30
Mancha Real
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.61
2 - 4
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Alhaurino
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mancha Real - Alhaurino mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mancha Real %50.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mancha Real xG
1.95
Dengeli
Alhaurino xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.4
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%22.8
Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %49.6
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7
0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.4
1.5 Alt: %25.6
2.5 Üst: %48.5
2.5 Alt: %51.5
3.5 Üst: %26.7
3.5 Alt: %73.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.6
KG Yok
%48.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-0
%10.9
2-1
%9.5
2-0
%9.5
0-0
%8.2
0-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.9
İY X: %43.4
İY 2: %19.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4
İY 0.5 Alt: %31.7
İY 1.5 Üst: %33.6
İY 1.5 Alt: %66.5
İY 2.5 Üst: %11.4
İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.31
+
Dep
3.89
=
Toplam
9.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.0
8.5 Alt: %43.0
9.5 Üst: %43.9
9.5 Alt: %56.1
10.5 Üst: %31.8
10.5 Alt: %68.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.44, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %41.6
İY 4.5 Alt: %58.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.9 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %26.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.2
Ev: 13.8 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.3
21.5 Alt: %37.7
23.5 Şut Üst: %45.8
23.5 Alt: %54.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.3
7.5 Alt: %43.7
8.5 İsabetli Üst: %42.4
8.5 Alt: %57.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMancha Real
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alhaurino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mancha Real (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alhaurino (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.25 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -1.00 | @2.87 | %34.8 | %23.5 | @1.53 | %65.2 |
| -0.75 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| -0.25 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| 0.0 | @1.46 | %68.6 | %26.9 | @3.19 | %31.4 |
| +0.25 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.5 |
| +0.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.89 | %17.0 |
| +1.00 | @1.11 | %90.0 | %14.4 | @10.02 | %10.0 |
| +1.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.87 | %9.2 |
| +1.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.71 | %8.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.6 |
| +2.00 | @1.54 | %65.1 | %26.1 | @2.87 | %34.9 |
| +2.25 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +2.75 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +3.00 | @2.98 | %33.6 | %22.0 | @1.50 | %66.5 |
| +3.25 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.50 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.3% | 6.5% | 3.7% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.0% | 12.8% | 6.0% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 9.6% | 4.8% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.1% | 5.1% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.1% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Mancha Real — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Alhaurino — Son 5 Maç
M
vs Motril (D)
2 - 0
G
vs Motril (E)
1 - 0
B
vs Motril (D)
1 - 1
G
vs Motril (D)
1 - 2
G
vs Motril (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.