Bulgaristan
Second League •
02.05.2026 — 17:00
Sloga Vinica
Elo: 1353λ (Beklenen Gol): 1.27
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Novaci
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 3.95
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Sloga Vinica - Novaci mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 3.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Novaci %83.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sloga Vinica xG
1.60
Dengeli
Novaci xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%7.1
X (Beraberlik)
%9.9
2 (Deplasman)
%83.0
Çifte Şans 1X: %17.0
Çifte Şans X2: %92.9
Çifte Şans 12: %90.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1
0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %96.8
1.5 Alt: %3.2
2.5 Üst: %89.0
2.5 Alt: %11.0
3.5 Üst: %75.9
3.5 Alt: %24.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.6
KG Yok
%29.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%7.2
1-4
%7.1
0-3
%5.7
0-4
%5.6
1-5
%5.6
1-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.9
İY X: %24.3
İY 2: %64.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.3
İY 0.5 Alt: %10.7
İY 1.5 Üst: %67.6
İY 1.5 Alt: %32.4
İY 2.5 Üst: %39.5
İY 2.5 Alt: %60.5
İY 3.5 Üst: %18.2
İY 3.5 Alt: %81.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.63
+
Dep
9
=
Toplam
13.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.6
8.5 Alt: %7.4
9.5 Üst: %87.2
9.5 Alt: %12.8
10.5 Üst: %79.9
10.5 Alt: %20.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.27 Korner (Ev: 2.13, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %75.0
İY 4.5 Alt: %25.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %9.1 |
Eşit: %5.5 |
Dep: %85.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.8
Ev: 11.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.2
Ev: 4.2 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2
21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.4
23.5 Alt: %6.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.8
7.5 Alt: %8.2
8.5 İsabetli Üst: %85.7
8.5 Alt: %14.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSloga Vinica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Novaci
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sloga Vinica (+2.00)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %21.7
Novaci (-2.00)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.61
%62.2 İhtimal
İade (Push): %21.2
+4.00 Gol Alt
@2.64
%37.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @32.54 | %3.1 | %0.0 | @1.03 | %96.9 |
| -1.25 | @31.64 | %3.2 | %0.0 | @1.03 | %96.8 |
| -1.00 | @30.74 | %3.3 | %5.6 | @1.03 | %96.8 |
| -0.75 | @16.63 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -0.50 | @11.60 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -0.25 | @10.89 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| 0.0 | @10.18 | %9.8 | %12.2 | @1.11 | %90.2 |
| +0.25 | @6.37 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| +0.50 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +0.75 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +1.00 | @3.94 | %25.4 | %17.8 | @1.34 | %74.6 |
| +1.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +1.50 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @23.73 | %4.2 |
| +2.00 | @1.05 | %95.6 | %9.6 | @22.54 | %4.4 |
| +2.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.81 | %9.3 |
| +2.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.35 | %13.6 |
| +2.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.75 | %14.8 |
| +3.00 | @1.19 | %83.8 | %16.2 | @6.16 | %16.2 |
| +3.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +3.50 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.9% | 2.5% | 5.4% | 7.0% | 6.9% | 5.5% |
| 1 Gol | 0.6% | 3.7% | 6.8% | 8.9% | 8.8% | 6.9% |
| 2 Gol | 0.6% | 2.2% | 4.3% | 5.7% | 5.6% | 4.4% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.9% | 1.8% | 2.4% | 2.4% | 1.9% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.6% | 0.8% | 0.7% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% |
Sloga Vinica — Son 5 Maç
M
vs Bregalnica Štip (D)
4 - 1
B
vs Vardar Negotino (E)
3 - 3
M
vs Kozuv Gevgelija (D)
5 - 2
G
vs Pobeda (E)
4 - 2
M
vs Osogovo (D)
3 - 0
Novaci — Son 5 Maç
G
vs Golemo Konjari (D)
1 - 2
G
vs Golemo Konjari (E)
3 - 0
G
vs Sloga Vinica (E)
4 - 0
G
vs Golemo Konjari (E)
7 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Second League | Novaci | 4 - 0 | Sloga Vinica |