Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
28.03.2026 — 20:30
Noia
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 0.85
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Compostela
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Noia - Compostela mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Compostela %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Noia xG
1.20
Dengeli
Compostela xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.7
X (Beraberlik)
%32.2
2 (Deplasman)
%42.1
Çifte Şans 1X: %57.9
Çifte Şans X2: %74.3
Çifte Şans 12: %67.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.6
0.5 Alt: %14.5
1.5 Üst: %60.6
1.5 Alt: %39.4
2.5 Üst: %32.5
2.5 Alt: %67.5
3.5 Üst: %14.4
3.5 Alt: %85.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.2
KG Yok
%59.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.6
0-0
%14.4
1-1
%14.2
1-0
%10.4
0-2
%9.1
1-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0
İY X: %50.2
İY 2: %29.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.9
İY 0.5 Alt: %41.1
İY 1.5 Üst: %23.5
İY 1.5 Alt: %76.6
İY 2.5 Üst: %6.3
İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.78
+
Dep
4.22
=
Toplam
8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.7
8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3
9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4
10.5 Alt: %81.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 1.74, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %30.9
İY 4.5 Alt: %69.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.9 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %48.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.5
Ev: 9.2 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.2
21.5 Alt: %68.8
23.5 Şut Üst: %17.9
23.5 Alt: %82.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.0
7.5 Alt: %63.0
8.5 İsabetli Üst: %24.4
8.5 Alt: %75.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNoia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Compostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Noia (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Compostela (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.18
%45.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.47 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -1.25 | @10.50 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
| -1.00 | @9.52 | %10.5 | %17.0 | @1.12 | %89.5 |
| -0.75 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -0.50 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -0.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| 0.0 | @2.63 | %38.0 | %32.3 | @1.61 | %62.1 |
| +0.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +0.50 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +0.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +1.00 | @1.32 | %76.0 | %23.7 | @4.16 | %24.0 |
| +1.25 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
| +1.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.45 | %18.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.00 | @2.22 | %45.1 | %28.1 | @1.82 | %54.9 |
| +2.25 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| +2.50 | @3.08 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| +2.75 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +3.00 | @5.73 | %17.5 | %18.1 | @1.21 | %82.6 |
| +3.25 | @6.37 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| +3.50 | @7.00 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.5% | 14.6% | 9.1% | 3.5% | 1.0% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.2% | 7.7% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.8% | 5.6% | 3.2% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Noia — Son 5 Maç
B
vs Estradense (D)
0 - 0
M
vs Somozas (E)
0 - 1
M
vs Celta de Vigo III (D)
5 - 0
G
vs Cambados (E)
2 - 1
B
vs Celta de Vigo III (D)
3 - 3
Compostela — Son 5 Maç
G
vs Barbadás (D)
0 - 1
B
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G
vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.