Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
19.04.2026 — 18:30
Cambados
Elo: 1417λ (Beklenen Gol): 1.39
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Noia
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%71
Cambados - Noia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cambados %48.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cambados xG
1.64
Dengeli
Noia xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.4
X (Beraberlik)
%29.3
2 (Deplasman)
%22.3
Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %51.7
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.5
0.5 Alt: %11.5
1.5 Üst: %66.8
1.5 Alt: %33.2
2.5 Üst: %39.2
2.5 Alt: %60.8
3.5 Üst: %19.2
3.5 Alt: %80.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.4
KG Yok
%55.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.7
1-1
%13.5
0-0
%11.4
2-0
%10.2
2-1
%8.8
0-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.5
İY X: %47.0
İY 2: %18.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.1
İY 0.5 Alt: %36.9
İY 1.5 Üst: %27.6
İY 1.5 Alt: %72.4
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.88
+
Dep
3.58
=
Toplam
8.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.1
8.5 Alt: %52.9
9.5 Üst: %34.2
9.5 Alt: %65.9
10.5 Üst: %23.2
10.5 Alt: %76.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %35.0
İY 4.5 Alt: %65.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.8 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 12.5 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.0
21.5 Alt: %56.0
23.5 Şut Üst: %28.2
23.5 Alt: %71.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.3
7.5 Alt: %54.7
8.5 İsabetli Üst: %31.8
8.5 Alt: %68.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCambados
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Noia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cambados (-0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Noia (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.85
%53.9 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.17
%46.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -1.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -1.00 | @3.18 | %31.5 | %24.5 | @1.46 | %68.6 |
| -0.75 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -0.25 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| 0.0 | @1.46 | %68.3 | %29.4 | @3.15 | %31.7 |
| +0.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +0.50 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +0.75 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
| +1.00 | @1.10 | %91.1 | %14.8 | @11.22 | %8.9 |
| +1.25 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.20 | %8.2 |
| +1.50 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.17 | %7.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +2.00 Ana Hat | @1.85 | %53.9 | %27.7 | @2.17 | %46.1 |
| +2.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +2.50 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| +2.75 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| +3.00 | @4.23 | %23.6 | %20.1 | @1.31 | %76.4 |
| +3.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| +3.50 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.5% | 8.1% | 3.9% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.7% | 13.6% | 5.5% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.2% | 8.8% | 3.8% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.7% | 4.1% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Cambados — Son 5 Maç
M
vs Villalbés (D)
2 - 0
G
vs Barbadás (E)
3 - 2
B
vs Viveiro (D)
0 - 0
B
vs Alondras (D)
3 - 3
M
vs CD Lugo B (E)
0 - 1
Noia — Son 5 Maç
M
vs Boiro (E)
0 - 2
M
vs Barco (D)
1 - 0
M
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 0
B
vs Compostela (E)
1 - 1
B
vs Estradense (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Noia | 2 - 1 | Cambados |