Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
11.01.2026 — 14:00
UD Logroñés II
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 3.09
6 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Peña Balsamaiso
Elo: 1425λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%89
UD Logroñés II - Peña Balsamaiso mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.09, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Logroñés II %77.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%67.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Logroñés II xG
3.15
Dengeli
Peña Balsamaiso xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%77.9
X (Beraberlik)
%13.4
2 (Deplasman)
%8.7
Çifte Şans 1X: %91.3
Çifte Şans X2: %22.1
Çifte Şans 12: %86.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.6
2.5 Alt: %22.4
3.5 Üst: %58.6
3.5 Alt: %41.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.3
KG Yok
%38.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.3
3-0
%8.1
2-1
%8.0
2-0
%7.9
4-1
%6.4
4-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %59.1
İY X: %29.4
İY 2: %11.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.3
İY 0.5 Alt: %16.7
İY 1.5 Üst: %55.3
İY 1.5 Alt: %44.7
İY 2.5 Üst: %27.2
İY 2.5 Alt: %72.8
İY 3.5 Üst: %10.4
İY 3.5 Alt: %89.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.31
+
Dep
3.9
=
Toplam
12.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.8
8.5 Alt: %14.2
9.5 Üst: %77.6
9.5 Alt: %22.5
10.5 Üst: %67.4
10.5 Alt: %32.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.62 Korner (Ev: 3.82, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %66.0
İY 4.5 Alt: %34.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %87.1 |
Eşit: %5.3 |
Dep: %7.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.3
Ev: 22.9 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
11.4
Ev: 8.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.7
21.5 Alt: %2.3
23.5 Şut Üst: %94.5
23.5 Alt: %5.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.9
7.5 Alt: %12.2
8.5 İsabetli Üst: %79.8
8.5 Alt: %20.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUD Logroñés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Peña Balsamaiso
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UD Logroñés II (-1.75)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Peña Balsamaiso (+1.75)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| -1.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| -1.00 | @1.43 | %69.7 | %20.0 | @3.30 | %30.3 |
| -0.75 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| -0.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| -0.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| 0.0 | @1.12 | %88.9 | %14.8 | @9.01 | %11.1 |
| +0.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.79 | %10.2 |
| +0.50 | @1.10 | %90.5 | %0.0 | @10.57 | %9.5 |
| +0.75 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.34 | %6.5 |
| +1.00 | @1.04 | %96.6 | %6.3 | @29.53 | %3.4 |
| +1.25 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.52 | %3.3 |
| +1.50 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @31.51 | %3.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.43 | %9.6 |
| +2.00 | @1.12 | %89.5 | %15.7 | @9.54 | %10.5 |
| +2.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.52 | %18.1 |
| +2.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +2.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +3.00 | @1.45 | %68.9 | %21.0 | @3.22 | %31.1 |
| +3.25 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.2% | 1.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.2% | 6.1% | 2.9% | 1.0% | 0.2% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.7% | 8.8% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.9% | 9.1% | 4.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 6.9% | 7.0% | 3.6% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.3% | 4.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
UD Logroñés II — Son 5 Maç
B
vs Autol (D)
0 - 0
G
vs Autol (E)
7 - 2
G
vs Peña Balsamaiso (E)
5 - 1
B
vs Autol (D)
1 - 1
G
vs Peña Balsamaiso (D)
1 - 2
Peña Balsamaiso — Son 5 Maç
B
vs Pradejón (D)
1 - 1
M
vs Haro Deportivo (D)
3 - 0
M
vs Villegas (D)
3 - 2
M
vs UD Logroñés II (D)
5 - 1
G
vs Haro Deportivo (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 5 - 1 | Peña Balsamaiso |
| 27.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 2 | UD Logroñés II |
| 04.02.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 0 | UD Logroñés II |
| 17.09.2023 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 1 - 0 | Peña Balsamaiso |