Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 2 • 11.01.2026 — 14:00

Ceares

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.50
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Siero

Elo: 1437
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%53
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Ceares - Siero mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ceares %53.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ceares xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Siero xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.6
X (Beraberlik) %28.0
2 (Deplasman) %18.4

Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %46.4
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7 0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.1 1.5 Alt: %32.9
2.5 Üst: %39.6 2.5 Alt: %60.4
3.5 Üst: %19.5 3.5 Alt: %80.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %42.7
KG Yok %57.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.6
1-1
%12.9
2-0
%11.6
0-0
%11.2
2-1
%9.0
0-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.7 İY X: %46.2 İY 2: %16.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.4 İY 0.5 Alt: %36.7
İY 1.5 Üst: %27.8 İY 1.5 Alt: %72.2
İY 2.5 Üst: %8.4 İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.1
+
Dep 3.38
=
Toplam 8.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.4 8.5 Alt: %52.6
9.5 Üst: %34.4 9.5 Alt: %65.6
10.5 Üst: %23.4 10.5 Alt: %76.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %35.2 İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.1 | Eşit: %11.8 | Dep: %22.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.1
Ev: 13.2 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 7.4
Ev: 4.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.8 21.5 Alt: %55.2
23.5 Şut Üst: %28.9 23.5 Alt: %71.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.9 7.5 Alt: %54.1
8.5 İsabetli Üst: %32.3 8.5 Alt: %67.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ceares
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siero
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ceares (-0.50)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Siero (+0.50)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.84
%54.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.59 %27.8 %0.0 @1.39 %72.2
-1.25 @3.13 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
-1.00 @2.67 %37.4 %25.5 @1.60 %62.6
-0.75 @2.15 %46.6 %0.0 @1.87 %53.5
-0.50 Ana Hat @1.87 %53.4 %0.0 @2.14 %46.6
-0.25 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
0.0 @1.35 %74.3 %28.1 @3.89 %25.7
+0.25 @1.27 %78.5 %0.0 @4.65 %21.5
+0.50 @1.23 %81.5 %0.0 @5.41 %18.5
+0.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.72 %13.0
+1.00 @1.07 %93.4 %12.7 @15.18 %6.6
+1.25 @1.07 %93.9 %0.0 @16.28 %6.1
+1.50 @1.06 %94.3 %0.0 @17.39 %5.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+2.00 @1.84 %54.4 %27.6 @2.19 %45.6
+2.25 Ana Hat @2.19 %45.7 %0.0 @1.84 %54.3
+2.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.7
+2.75 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
+3.00 @4.17 %24.0 %20.2 @1.32 %76.0
+3.25 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
+3.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.3% 7.1% 3.1% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 14.6% 12.9% 4.6% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.6% 9.0% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 5.8% 4.5% 1.7% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.2% 1.7% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Ceares — Son 5 Maç
B vs Siero (E)
0 - 0
G vs Siero (D)
1 - 5
Siero — Son 5 Maç
B vs Ceares (D)
0 - 0
M vs Ceares (E)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
08.02.2020 Tercera División RFEF - Group 2 Ceares 0 - 0 Siero
21.09.2019 Tercera División RFEF - Group 2 Siero 1 - 5 Ceares