Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
02.04.2026 — 13:00
Coruña
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.25
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Barbadás
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 0.41
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Coruña - Barbadás mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 0.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Coruña %57.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Coruña xG
1.60
Dengeli
Barbadás xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%57.1
X (Beraberlik)
%31.5
2 (Deplasman)
%11.4
Çifte Şans 1X: %88.6
Çifte Şans X2: %42.9
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.3
0.5 Alt: %19.7
1.5 Üst: %50.2
1.5 Alt: %49.8
2.5 Üst: %23.3
2.5 Alt: %76.7
3.5 Üst: %8.8
3.5 Alt: %91.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.7
KG Yok
%75.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%23.0
0-0
%19.7
2-0
%14.9
1-1
%10.5
0-1
%7.1
3-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %53.1
İY 2: %9.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.3
İY 0.5 Alt: %47.7
İY 1.5 Üst: %17.6
İY 1.5 Alt: %82.4
İY 2.5 Üst: %4.0
İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
2.6
=
Toplam
7.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.8
8.5 Alt: %70.2
9.5 Üst: %19.1
9.5 Alt: %81.0
10.5 Üst: %11.4
10.5 Alt: %88.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.31 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.2)
İY 4.5 Üst: %24.0
İY 4.5 Alt: %76.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.2 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %17.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.3
Ev: 11.7 • Dep: 5.7
İsabetli Şut
6.1
Ev: 4.2 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %15.9
21.5 Alt: %84.1
23.5 Şut Üst: %7.5
23.5 Alt: %92.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.9
7.5 Alt: %73.1
8.5 İsabetli Üst: %16.3
8.5 Alt: %83.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCoruña
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Barbadás
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Coruña (-0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Barbadás (+0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -1.25 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| -1.00 | @2.57 | %38.9 | %29.7 | @1.64 | %61.1 |
| -0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -0.50 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| -0.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| 0.0 | @1.20 | %83.3 | %31.6 | @6.00 | %16.7 |
| +0.25 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.38 | %13.5 |
| +0.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.77 | %11.4 |
| +0.75 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.06 | %7.1 |
| +1.00 | @1.02 | %97.6 | %9.2 | @41.94 | %2.4 |
| +1.25 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @44.08 | %2.3 |
| +1.50 | @1.02 | %97.8 | %0.0 | @46.21 | %2.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.00 | @3.16 | %31.7 | %27.0 | @1.46 | %68.3 |
| +2.25 | @3.74 | %26.7 | %0.0 | @1.37 | %73.3 |
| +2.50 | @4.32 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| +2.75 | @5.85 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| +3.00 | @9.95 | %10.1 | %14.6 | @1.11 | %90.0 |
| +3.25 | @10.80 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| +3.50 | @11.64 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.7% | 7.1% | 1.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 23.1% | 10.5% | 2.0% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.9% | 6.1% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.2% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Coruña — Son 5 Maç
B
vs Barbadás (D)
0 - 0
Barbadás — Son 5 Maç
M
vs Boiro (E)
1 - 2
M
vs Barco (D)
2 - 0
M
vs Compostela (E)
0 - 1
M
vs Alondras (D)
2 - 0
B
vs CD Lugo B (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.10.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 0 - 0 | Coruña |