Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
12.04.2026 — 18:30
Barbadás
Elo: 1398λ (Beklenen Gol): 0.92
3 - 2
Tamamlandı
İY: 3 - 1
Celtiga
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Barbadás - Celtiga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celtiga %49.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barbadás xG
1.24
Dengeli
Celtiga xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.6
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%49.2
Çifte Şans 1X: %50.8
Çifte Şans X2: %77.4
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.1
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %43.0
2.5 Alt: %57.0
3.5 Üst: %22.1
3.5 Alt: %77.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.4
KG Yok
%52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%12.5
0-0
%10.0
0-2
%9.9
1-2
%9.1
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.1
İY X: %45.5
İY 2: %35.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3
İY 0.5 Alt: %34.7
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.93
+
Dep
4.9
=
Toplam
8.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.2
8.5 Alt: %47.8
9.5 Üst: %39.0
9.5 Alt: %61.0
10.5 Üst: %27.4
10.5 Alt: %72.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %38.3
İY 4.5 Alt: %61.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.0 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 9.7 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.7
21.5 Alt: %48.3
23.5 Şut Üst: %35.2
23.5 Alt: %64.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.3
7.5 Alt: %50.7
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBarbadás
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Celtiga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Barbadás (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Celtiga (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.51 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -1.25 | @11.59 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -1.00 | @10.68 | %9.4 | %14.6 | @1.10 | %90.6 |
| -0.75 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -0.50 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| 0.0 | @3.17 | %31.6 | %28.3 | @1.46 | %68.4 |
| +0.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +0.75 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +1.00 | @1.49 | %67.1 | %24.1 | @3.04 | %32.9 |
| +1.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +1.50 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.00 | @1.70 | %58.7 | %27.2 | @2.42 | %41.3 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.63 | %27.5 | %21.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.60 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 12.6% | 10.0% | 4.9% | 1.8% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.5% | 13.3% | 9.2% | 4.5% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.9% | 5.7% | 4.2% | 2.1% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.8% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Barbadás — Son 5 Maç
M
vs Cambados (D)
3 - 2
M
vs Coruña (D)
2 - 1
M
vs Boiro (E)
1 - 2
M
vs Barco (D)
2 - 0
M
vs Compostela (E)
0 - 1
Celtiga — Son 5 Maç
M
vs Alondras (E)
0 - 1
G
vs CD Lugo B (D)
1 - 2
M
vs Arosa (E)
3 - 4
M
vs Alondras (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.