Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
03.05.2026 — 13:00
CD Lugo B
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.47
5 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Barbadás
Elo: 1398λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%80
CD Lugo B - Barbadás mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CD Lugo B %54.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
CD Lugo B xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Barbadás xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.9
X (Beraberlik)
%28.4
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %45.1
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.5
0.5 Alt: %12.5
1.5 Üst: %64.5
1.5 Alt: %35.6
2.5 Üst: %36.7
2.5 Alt: %63.3
3.5 Üst: %17.3
3.5 Alt: %82.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.4
KG Yok
%60.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.0
1-1
%12.6
2-0
%12.4
0-0
%12.4
2-1
%8.6
0-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.1
İY X: %47.2
İY 2: %14.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.6
İY 0.5 Alt: %38.4
İY 1.5 Üst: %25.9
İY 1.5 Alt: %74.1
İY 2.5 Üst: %7.5
İY 2.5 Alt: %92.5
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.03
+
Dep
3.21
=
Toplam
8.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.1
8.5 Alt: %55.9
9.5 Üst: %31.4
9.5 Alt: %68.6
10.5 Üst: %20.9
10.5 Alt: %79.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 2.32, Dep: 1.48)
İY 4.5 Üst: %33.1
İY 4.5 Alt: %67.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.7 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %20.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 13 • Dep: 7.4
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.6 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.0
21.5 Alt: %61.1
23.5 Şut Üst: %23.9
23.5 Alt: %76.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.4
7.5 Alt: %57.6
8.5 İsabetli Üst: %29.1
8.5 Alt: %70.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Barbadás
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
CD Lugo B (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Barbadás (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -1.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| -1.00 | @2.59 | %38.6 | %26.3 | @1.63 | %61.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -0.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| -0.25 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| 0.0 | @1.31 | %76.5 | %28.5 | @4.26 | %23.5 |
| +0.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +0.50 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.70 | %11.5 |
| +1.00 | @1.06 | %94.5 | %12.0 | @18.25 | %5.5 |
| +1.25 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.50 | %5.1 |
| +1.50 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.74 | %4.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +2.00 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %27.9 | @2.02 | %49.5 |
| +2.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +2.75 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +3.00 | @4.75 | %21.0 | %19.5 | @1.27 | %79.0 |
| +3.25 | @5.33 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| +3.50 | @5.90 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.5% | 7.1% | 2.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 12.7% | 4.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.5% | 8.6% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.1% | 4.2% | 1.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
CD Lugo B — Son 5 Maç
G
vs Alondras (D)
0 - 4
B
vs Viveiro (D)
0 - 0
B
vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G
vs Silva (D)
0 - 1
M
vs Estradense (D)
1 - 0
Barbadás — Son 5 Maç
M
vs Celta de Vigo III (E)
0 - 4
M
vs Silva (D)
3 - 1
G
vs Celtiga (E)
3 - 2
M
vs Cambados (D)
3 - 2
M
vs Coruña (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 1 - 1 | CD Lugo B |
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 0 | Barbadás |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 0 - 1 | CD Lugo B |
| 05.05.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 0 - 1 | Barbadás |
| 14.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 1 - 1 | CD Lugo B |