Germany
U19 Bundesliga •
28.02.2026 — 15:00
Saarbrücken U19
Elo: 1342λ (Beklenen Gol): 2.85
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Schott Mainz U19
Elo: 1409λ (Beklenen Gol): 1.55
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saarbrücken U19 - Schott Mainz U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.85, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saarbrücken U19 %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saarbrücken U19 xG
3.07
Dengeli
Schott Mainz U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.1
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %35.9
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.7
1.5 Alt: %6.3
2.5 Üst: %81.4
2.5 Alt: %18.6
3.5 Üst: %63.9
3.5 Alt: %36.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.6
KG Yok
%25.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.8
3-1
%7.4
2-2
%6.0
1-1
%5.9
3-2
%5.7
4-1
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.2
İY X: %31.4
İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1
İY 0.5 Alt: %14.9
İY 1.5 Üst: %59.3
İY 1.5 Alt: %40.7
İY 2.5 Üst: %31.0
İY 2.5 Alt: %69.0
İY 3.5 Üst: %13.0
İY 3.5 Alt: %87.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.82
+
Dep
5.05
=
Toplam
12.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4
8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.5
9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.7
10.5 Alt: %26.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 3.6, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %70.4
İY 4.5 Alt: %29.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.7 |
Eşit: %8.4 |
Dep: %17.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.1
Ev: 21.4 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
11.9
Ev: 7.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.0
23.5 Alt: %3.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.8
7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.2
8.5 Alt: %15.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaarbrücken U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Schott Mainz U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saarbrücken U19 (-1.00)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %20.6
Schott Mainz U19 (+1.00)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| -1.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| -1.00 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %20.6 | @2.08 | %48.0 |
| -0.75 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| -0.50 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.1 |
| -0.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
| 0.0 | @1.31 | %76.1 | %18.7 | @4.19 | %23.9 |
| +0.25 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +0.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.75 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.80 | %14.7 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %11.0 | @10.58 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.23 | %8.9 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.88 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.86 | %7.2 |
| +2.00 | @1.08 | %92.2 | %13.3 | @12.87 | %7.8 |
| +2.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.98 | %14.3 |
| +2.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
| +2.75 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.1 |
| +3.00 | @1.33 | %75.3 | %18.8 | @4.05 | %24.7 |
| +3.25 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +3.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 1.6% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.3% | 6.3% | 4.5% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.4% | 8.4% | 6.5% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.1% | 7.9% | 6.1% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.7% | 5.7% | 4.4% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 2.1% | 3.2% | 2.5% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
Saarbrücken U19 — Son 5 Maç
M
vs Viktoria Köln U19 (D)
3 - 1
M
vs Viktoria Köln U19 (E)
3 - 4
Schott Mainz U19 — Son 5 Maç
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (E)
1 - 5
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
5 - 0
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (E)
0 - 4
B
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.