Germany
U19 Bundesliga •
28.03.2026 — 15:00
Schott Mainz U19
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 1.48
4 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Greuther Fürth U19
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Schott Mainz U19 - Greuther Fürth U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Greuther Fürth U19 %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Schott Mainz U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Greuther Fürth U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.5
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%44.1
Çifte Şans 1X: %55.9
Çifte Şans X2: %68.5
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.4
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.2
2.5 Alt: %36.8
3.5 Üst: %41.0
3.5 Alt: %59.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.9
KG Yok
%35.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.9
1-2
%9.0
2-1
%7.5
2-2
%6.7
0-1
%6.1
0-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %39.1
İY 2: %34.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.0
İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %43.9
İY 1.5 Alt: %56.1
İY 2.5 Üst: %18.1
İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.06
+
Dep
5.54
=
Toplam
10.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.1
8.5 Alt: %26.9
9.5 Üst: %61.5
9.5 Alt: %38.5
10.5 Üst: %49.2
10.5 Alt: %50.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.88 Korner (Ev: 2.33, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %53.8
İY 4.5 Alt: %46.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.0 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %49.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.1
Ev: 13.1 • Dep: 14
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.6 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.1
21.5 Alt: %13.9
23.5 Şut Üst: %75.1
23.5 Alt: %24.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.7
7.5 Alt: %27.3
8.5 İsabetli Üst: %60.4
8.5 Alt: %39.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSchott Mainz U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Greuther Fürth U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Schott Mainz U19 (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Greuther Fürth U19 (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.78 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.25 | @6.21 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -1.00 | @5.64 | %17.7 | %16.8 | @1.22 | %82.3 |
| -0.75 | @3.96 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| -0.50 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -0.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| 0.0 | @2.39 | %41.9 | %24.8 | @1.72 | %58.1 |
| +0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +0.50 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +0.75 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| +1.00 | @1.42 | %70.6 | %20.3 | @3.40 | %29.4 |
| +1.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +1.50 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.64 | %17.8 |
| +2.00 | @1.25 | %79.8 | %21.5 | @4.96 | %20.2 |
| +2.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +2.50 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.75 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %22.5 | @2.08 | %48.1 |
| +3.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +3.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 6.2% | 6.2% | 3.7% | 1.6% | 0.6% |
| 1 Gol | 5.0% | 11.0% | 9.1% | 5.4% | 2.4% | 0.9% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.6% | 6.8% | 4.0% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.1% | 3.7% | 3.3% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.4% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Schott Mainz U19 — Son 5 Maç
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
4 - 1
B
vs FK Pirmasens U19 (E)
2 - 2
G
vs Saarbrücken U19 (D)
0 - 2
Greuther Fürth U19 — Son 5 Maç
B
vs Elversberg U19 (E)
1 - 1
G
vs Elversberg U19 (E)
2 - 1
G
vs Elversberg U19 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.