Maç Listesine Dön
Andorra Copa Constitució • 11.01.2026 — 13:00

Penya Encarnada

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.14
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Ranger's

Elo: 1442
λ (Beklenen Gol): 2.15
Model Güven Derecesi:
%89
Penya Encarnada - Ranger's mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 2.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ranger's %59.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Penya Encarnada xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ranger's xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %18.7
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %59.7

Çifte Şans 1X: %40.3
Çifte Şans X2: %81.3
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.7 1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.8 2.5 Alt: %36.2
3.5 Üst: %41.6 3.5 Alt: %58.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.7
KG Yok %39.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.8
1-2
%9.8
0-2
%8.6
0-1
%7.4
1-3
%7.0
0-3
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.2 İY X: %37.4 İY 2: %44.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3 İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.2 İY 1.5 Alt: %55.8
İY 2.5 Üst: %18.3 İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.37
+
Dep 6.34
=
Toplam 10.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.1 8.5 Alt: %25.9
9.5 Üst: %62.7 9.5 Alt: %37.3
10.5 Üst: %50.5 10.5 Alt: %49.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 2.01, Dep: 2.91)
İY 4.5 Üst: %54.6 İY 4.5 Alt: %45.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %22.4 | Eşit: %10.4 | Dep: %67.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.3
Ev: 11 • Dep: 16.3
İsabetli Şut 9.5
Ev: 3.9 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8 21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.2 23.5 Alt: %23.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.1 7.5 Alt: %26.9
8.5 İsabetli Üst: %60.8 8.5 Alt: %39.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Penya Encarnada
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ranger's
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Penya Encarnada (+1.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %22.6
Ranger's (-1.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @13.60 %7.4 %0.0 @1.08 %92.7
-1.25 @12.81 %7.8 %0.0 @1.08 %92.2
-1.00 @12.01 %8.3 %11.7 @1.09 %91.7
-0.75 @7.14 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
-0.50 @5.26 %19.0 %0.0 @1.23 %81.0
-0.25 @4.68 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
0.0 @4.09 %24.4 %22.2 @1.32 %75.6
+0.25 @2.95 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
+0.50 @2.43 %41.2 %0.0 @1.70 %58.8
+0.75 @2.15 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+1.00 Ana Hat @1.88 %53.2 %22.6 @2.14 %46.8
+1.25 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+1.50 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.4 %0.0 @5.68 %17.6
+2.00 @1.25 %80.0 %21.4 @5.00 %20.0
+2.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+2.50 @1.59 %62.9 %0.0 @2.70 %37.1
+2.75 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+3.00 Ana Hat @1.92 %52.0 %22.7 @2.08 %48.0
+3.25 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+3.50 @2.48 %40.3 %0.0 @1.67 %59.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.5% 7.5% 8.8% 6.3% 3.4% 1.5%
1 Gol 3.7% 10.1% 10.1% 7.2% 3.9% 1.7%
2 Gol 2.5% 5.3% 5.7% 4.1% 2.2% 0.9%
3 Gol 0.9% 2.0% 2.2% 1.6% 0.8% 0.4%
4 Gol 0.3% 0.6% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
Penya Encarnada — Son 5 Maç
M vs Ranger's (E)
1 - 3
M vs Ranger's (D)
6 - 2
B vs Ranger's (E)
0 - 0
M vs Ranger's (E)
0 - 6
G vs Ranger's (D)
1 - 11
Ranger's — Son 5 Maç
M vs FC Santa Coloma (D)
2 - 0
M vs Inter Club d'Escaldes (E)
0 - 1
G vs Penya Encarnada (D)
1 - 3
B vs FC Santa Coloma (E)
0 - 0
G vs Ordino (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
23.11.2025 1a Divisió Penya Encarnada 1 - 3 Ranger's
01.03.2025 1a Divisió Ranger's 6 - 2 Penya Encarnada
08.12.2024 1a Divisió Penya Encarnada 0 - 0 Ranger's
02.11.2024 1a Divisió Penya Encarnada 0 - 6 Ranger's
27.03.2022 2a Divisió Ranger's 1 - 11 Penya Encarnada
27.11.2021 2a Divisió Penya Encarnada 8 - 0 Ranger's
02.02.2020 2a Divisió Ranger's 0 - 3 Penya Encarnada