Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 17 • 12.04.2026 — 18:00

Atlético Monzón

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 1.58
7 - 2
Tamamlandı
İY: 4 - 1

UD Casetas

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atlético Monzón - UD Casetas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Monzón %53.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Monzón xG 1.95
Dengeli
UD Casetas xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.0
X (Beraberlik) %27.1
2 (Deplasman) %20.0

Çifte Şans 1X: %80.1
Çifte Şans X2: %47.0
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4 0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.2 1.5 Alt: %28.8
2.5 Üst: %44.4 2.5 Alt: %55.6
3.5 Üst: %23.2 3.5 Alt: %76.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.2
KG Yok %52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
1-0
%12.7
2-0
%10.7
0-0
%9.5
2-1
%9.4
0-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0 İY X: %44.5 İY 2: %17.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1 İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.9 İY 1.5 Alt: %69.1
İY 2.5 Üst: %10.0 İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.25
+
Dep 3.6
=
Toplam 8.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.5 8.5 Alt: %47.5
9.5 Üst: %39.4 9.5 Alt: %60.6
10.5 Üst: %27.7 10.5 Alt: %72.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.07 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %38.6 İY 4.5 Alt: %61.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %65.0 | Eşit: %11.8 | Dep: %23.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.2
Ev: 13.7 • Dep: 8.5
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.9 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.3 21.5 Alt: %45.7
23.5 Şut Üst: %37.7 23.5 Alt: %62.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.5 7.5 Alt: %48.5
8.5 İsabetli Üst: %37.6 8.5 Alt: %62.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Atlético Monzón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Casetas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Atlético Monzón (-0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Casetas (+0.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %71.9
-1.25 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %68.0
-1.00 @2.68 %37.3 %24.6 @1.59 %62.7
-0.75 @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %53.9
-0.50 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.12 %47.3
-0.25 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
0.0 @1.38 %72.5 %27.2 @3.63 %27.6
+0.25 @1.30 %76.8 %0.0 @4.31 %23.2
+0.50 @1.25 %80.0 %0.0 @4.99 %20.1
+0.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.96 %14.4
+1.00 @1.08 %92.2 %13.3 @12.79 %7.8
+1.25 @1.08 %92.7 %0.0 @13.76 %7.3
+1.50 @1.07 %93.2 %0.0 @14.74 %6.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.50 %66.5 %0.0 @2.98 %33.5
+2.00 @1.66 %60.3 %26.9 @2.52 %39.7
+2.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+2.50 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %56.0
+2.75 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
+3.00 @3.46 %28.9 %21.3 @1.41 %71.1
+3.25 @3.93 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
+3.50 @4.39 %22.8 %0.0 @1.29 %77.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.6% 6.7% 3.3% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 12.8% 12.9% 5.2% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.8% 9.4% 4.1% 1.2% 0.3% 0.0%
3 Gol 5.7% 5.0% 2.2% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.2% 2.0% 0.9% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Atlético Monzón — Son 5 Maç
G vs Zuera (D)
0 - 4
M vs Cuarte (D)
2 - 0
G vs Cuarte (D)
2 - 3
G vs Cuarte (E)
1 - 0
M vs Cuarte (D)
3 - 2
UD Casetas — Son 5 Maç
G vs Almudévar (E)
3 - 1
B vs Cariñena (D)
1 - 1
M vs Calamocha (E)
0 - 2
M vs Huesca II (D)
2 - 1
M vs Cuarte (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.