Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
10.01.2026 — 19:00
Alcobendas Sport
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.08
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Leganés II
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%75
Alcobendas Sport - Leganés II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leganés II %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alcobendas Sport xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Leganés II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.4
X (Beraberlik)
%28.1
2 (Deplasman)
%44.5
Çifte Şans 1X: %55.5
Çifte Şans X2: %72.6
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9
1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5
2.5 Alt: %53.6
3.5 Üst: %24.9
3.5 Alt: %75.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.6
KG Yok
%48.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
0-1
%10.6
1-2
%9.0
0-0
%8.9
0-2
%8.3
1-0
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.5
İY X: %44.6
İY 2: %33.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3
İY 1.5 Alt: %67.8
İY 2.5 Üst: %10.7
İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.26
+
Dep
4.83
=
Toplam
9.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.7
8.5 Alt: %44.3
9.5 Üst: %42.5
9.5 Alt: %57.5
10.5 Üst: %30.5
10.5 Alt: %69.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %40.7
İY 4.5 Alt: %59.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.0 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %50.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 10.7 • Dep: 12
İsabetli Şut
7.9
Ev: 3.8 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.5
21.5 Alt: %41.5
23.5 Şut Üst: %41.8
23.5 Alt: %58.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.5
7.5 Alt: %46.6
8.5 İsabetli Üst: %39.5
8.5 Alt: %60.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlcobendas Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Leganés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alcobendas Sport (+0.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Leganés II (-0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.22 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -1.25 | @8.46 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.00 | @7.69 | %13.0 | %16.5 | @1.15 | %87.0 |
| -0.75 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -0.50 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -0.25 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| 0.0 | @2.62 | %38.2 | %28.3 | @1.62 | %61.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +0.50 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +0.75 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +1.00 | @1.39 | %71.7 | %22.4 | @3.54 | %28.3 |
| +1.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +1.50 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| +2.00 | @1.59 | %62.9 | %26.5 | @2.69 | %37.1 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +2.50 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +2.75 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.00 | @3.19 | %31.4 | %21.6 | @1.46 | %68.7 |
| +3.25 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.50 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 10.6% | 8.4% | 4.0% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.7% | 13.5% | 9.1% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.7% | 6.8% | 4.9% | 2.4% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.5% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Alcobendas Sport — Son 5 Maç
M
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 1
M
vs Leganés II (E)
1 - 2
M
vs Leganés II (D)
4 - 0
B
vs Leganés II (E)
1 - 1
M
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 1
Leganés II — Son 5 Maç
G
vs Alcobendas Sport (D)
1 - 2
G
vs Alcobendas Sport (E)
4 - 0
B
vs Alcobendas Sport (D)
1 - 1
M
vs Alcobendas Sport (E)
1 - 2
M
vs Alcobendas Sport (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 1 - 2 | Leganés II |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 4 - 0 | Alcobendas Sport |
| 13.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 1 - 1 | Leganés II |
| 25.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 1 - 2 | Alcobendas Sport |
| 17.11.2019 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 2 - 3 | Alcobendas Sport |