Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
11.01.2026 — 17:45
Huesca II
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.36
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Almudévar
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%79
Huesca II - Almudévar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Huesca II %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Huesca II xG
1.60
Dengeli
Almudévar xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.7
X (Beraberlik)
%29.0
2 (Deplasman)
%28.3
Çifte Şans 1X: %71.7
Çifte Şans X2: %57.4
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.7
1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %43.8
2.5 Alt: %56.2
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.7
KG Yok
%50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%11.1
0-0
%9.8
2-1
%8.7
0-1
%8.4
2-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.6
İY X: %45.6
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.82
+
Dep
4.01
=
Toplam
8.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.3
8.5 Alt: %47.8
9.5 Üst: %39.1
9.5 Alt: %60.9
10.5 Üst: %27.5
10.5 Alt: %72.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %38.4
İY 4.5 Alt: %61.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.0 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %32.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 12.4 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.4 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.2
21.5 Alt: %46.8
23.5 Şut Üst: %36.6
23.5 Alt: %63.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.6
7.5 Alt: %49.4
8.5 İsabetli Üst: %36.8
8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHuesca II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Almudévar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Huesca II (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Almudévar (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.94 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| -1.25 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.00 | @3.84 | %26.1 | %22.3 | @1.35 | %73.9 |
| -0.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -0.50 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| 0.0 | @1.67 | %60.0 | %29.1 | @2.50 | %40.0 |
| +0.25 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +0.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.75 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.62 | %21.6 |
| +1.00 | @1.16 | %86.5 | %17.2 | @7.40 | %13.5 |
| +1.25 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.17 | %12.2 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.94 | %11.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.67 | %59.7 | %27.1 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +2.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| +3.00 | @3.51 | %28.5 | %21.1 | @1.40 | %71.5 |
| +3.25 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| +3.50 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 8.5% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.1% | 13.8% | 6.8% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.8% | 4.7% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.7% | 4.0% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Huesca II — Son 5 Maç
B
vs Almudévar (E)
1 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
M
vs Almudévar (E)
0 - 1
M
vs Almudévar (E)
1 - 3
Almudévar — Son 5 Maç
M
vs Andorra CF (D)
2 - 1
B
vs Andorra CF (E)
1 - 1
B
vs Huesca II (D)
1 - 1
B
vs Andorra CF (D)
1 - 1
M
vs Huesca II (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 1 - 1 | Almudévar |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Almudévar | 0 - 1 | Huesca II |
| 23.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Almudévar | 0 - 1 | Huesca II |
| 05.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 0 - 1 | Almudévar |
| 07.05.2023 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Huesca II | 1 - 3 | Almudévar |
| 30.04.2023 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Almudévar | 2 - 1 | Huesca II |
| 05.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 1 - 0 | Almudévar |