Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 12.04.2026 — 19:00

Mazarrón FC

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.58
4 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

El Palmar

Elo: 1420
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mazarrón FC - El Palmar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mazarrón FC %54.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mazarrón FC xG 1.95
Dengeli
El Palmar xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %54.8
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %18.2

Çifte Şans 1X: %81.8
Çifte Şans X2: %45.2
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8 0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.7 1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.6 2.5 Alt: %57.4
3.5 Üst: %21.8 3.5 Alt: %78.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.8
KG Yok %55.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.7
1-1
%12.6
2-0
%11.5
0-0
%10.1
2-1
%9.3
0-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.8 İY X: %45.0 İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.1 İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.7 İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3 İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.25
+
Dep 3.45
=
Toplam 8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.5 8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4 9.5 Alt: %62.6
10.5 Üst: %26.0 10.5 Alt: %74.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %37.2 İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.0 | Eşit: %11.5 | Dep: %21.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 13.7 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.9 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7 21.5 Alt: %49.3
23.5 Şut Üst: %34.3 23.5 Alt: %65.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.5 7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.6 8.5 Alt: %64.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
El Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mazarrón FC (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
El Palmar (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
-1.25 @2.99 %33.5 %0.0 @1.50 %66.5
-1.00 @2.55 %39.2 %25.3 @1.64 %60.9
-0.75 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
-0.50 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
-0.25 @1.59 %63.1 %0.0 @2.71 %36.9
0.0 @1.34 %74.9 %27.2 @3.98 %25.2
+0.25 @1.27 %78.8 %0.0 @4.72 %21.2
+0.50 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+0.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.76 %12.9
+1.00 @1.07 %93.3 %12.5 @14.98 %6.7
+1.25 @1.07 %93.8 %0.0 @16.05 %6.2
+1.50 @1.06 %94.2 %0.0 @17.11 %5.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.55 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+2.00 @1.72 %58.1 %27.2 @2.38 %41.9
+2.25 Ana Hat @2.04 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+2.50 @2.37 %42.3 %0.0 @1.73 %57.8
+2.75 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
+3.00 @3.71 %27.0 %20.9 @1.37 %73.0
+3.25 @4.20 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
+3.50 @4.69 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.2% 6.6% 3.0% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 13.8% 12.7% 4.8% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.5% 9.3% 3.7% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.1% 4.9% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.4% 1.9% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Mazarrón FC — Son 5 Maç
B vs UD Caravaca (D)
1 - 1
G vs Real Murcia II (E)
3 - 2
B vs Real Murcia II (D)
2 - 2
G vs Real Murcia II (E)
1 - 0
M vs Real Murcia II (D)
4 - 0
El Palmar — Son 5 Maç
B vs Muleño (D)
0 - 0
G vs Balsicas Atlético (E)
1 - 0
M vs Unión Molinense (D)
3 - 0
M vs Santa Cruz (E)
1 - 3
G vs Santomera (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.