Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 25.04.2026 — 19:00

Águilas II

Elo: 1563
λ (Beklenen Gol): 2.01
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

El Palmar

Elo: 1420
λ (Beklenen Gol): 0.48
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Águilas II - El Palmar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.01, Dep: 0.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Águilas II %73.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %65.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Águilas II xG 2.31
Dengeli
El Palmar xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %73.3
X (Beraberlik) %19.6
2 (Deplasman) %7.1

Çifte Şans 1X: %92.9
Çifte Şans X2: %26.7
Çifte Şans 12: %80.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0 0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %71.6 1.5 Alt: %28.4
2.5 Üst: %45.3 2.5 Alt: %54.7
3.5 Üst: %24.0 3.5 Alt: %76.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.4
KG Yok %66.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%16.8
1-0
%16.1
3-0
%11.3
0-0
%8.9
1-1
%8.6
2-1
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.6 İY X: %40.3 İY 2: %8.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.8 İY 0.5 Alt: %33.2
İY 1.5 Üst: %31.2 İY 1.5 Alt: %68.8
İY 2.5 Üst: %10.2 İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.13
+
Dep 2.75
=
Toplam 8.88
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.8 8.5 Alt: %47.2
9.5 Üst: %39.7 9.5 Alt: %60.4
10.5 Üst: %28.0 10.5 Alt: %72.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.08 Korner (Ev: 2.82, Dep: 1.26)
İY 4.5 Üst: %38.8 İY 4.5 Alt: %61.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %83.7 | Eşit: %7.2 | Dep: %9.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 16.3 • Dep: 6.1
İsabetli Şut 7.9
Ev: 5.8 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.1 21.5 Alt: %43.9
23.5 Şut Üst: %39.5 23.5 Alt: %60.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.1 7.5 Alt: %46.9
8.5 İsabetli Üst: %39.2 8.5 Alt: %60.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Águilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
El Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Águilas II (-1.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
El Palmar (+1.50)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
-1.25 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
-1.00 @1.58 %63.4 %25.9 @2.73 %36.6
-0.75 @1.45 %68.8 %0.0 @3.21 %31.2
-0.50 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
-0.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.25 %19.1
0.0 @1.10 %91.0 %19.9 @11.12 %9.0
+0.25 @1.09 %92.0 %0.0 @12.50 %8.0
+0.50 @1.08 %92.8 %0.0 @13.88 %7.2
+0.75 @1.05 %95.5 %0.0 @22.27 %4.5
+1.00 @1.02 %98.4 %5.7 @61.97 %1.6
+1.25 @1.02 %98.4 %0.0 @63.83 %1.6
+1.50 @1.02 %98.5 %0.0 @65.70 %1.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+2.00 @1.65 %60.6 %26.8 @2.54 %39.4
+2.25 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.7
+2.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+2.75 @2.66 %37.7 %0.0 @1.60 %62.4
+3.00 @3.45 %29.0 %21.7 @1.41 %71.0
+3.25 @3.93 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
+3.50 @4.40 %22.7 %0.0 @1.29 %77.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.0% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 16.4% 8.7% 1.9% 0.3% 0.0% 0.0%
2 Gol 17.1% 8.2% 1.9% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 11.5% 5.5% 1.3% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 5.8% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 2.3% 1.1% 0.3% 0.0% 0.0% 0.0%
Águilas II — Son 5 Maç
G vs UD Caravaca (D)
0 - 1
B vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G vs UCAM Murcia II (E)
3 - 0
M vs UCAM Murcia II (D)
3 - 2
El Palmar — Son 5 Maç
M vs UCAM Murcia II (E)
0 - 4
M vs Mazarrón FC (D)
4 - 1
B vs Muleño (D)
0 - 0
G vs Balsicas Atlético (E)
1 - 0
M vs Unión Molinense (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.