Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
03.05.2026 — 13:00
El Palmar
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.61
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Atlético Pulpileño
Elo: 1512λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%90
El Palmar - Atlético Pulpileño mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.61, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Pulpileño %61.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
El Palmar xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Atlético Pulpileño xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.61 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%13.0
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%61.1
Çifte Şans 1X: %38.9
Çifte Şans X2: %87.0
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.3
0.5 Alt: %11.7
1.5 Üst: %66.0
1.5 Alt: %34.0
2.5 Üst: %38.4
2.5 Alt: %61.6
3.5 Üst: %18.6
3.5 Alt: %81.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.4
KG Yok
%62.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%16.7
0-2
%14.1
0-0
%11.6
1-1
%11.4
1-2
%8.6
0-3
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.2
İY X: %45.6
İY 2: %42.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.7
İY 0.5 Alt: %37.3
İY 1.5 Üst: %27.0
İY 1.5 Alt: %73.0
İY 2.5 Üst: %8.0
İY 2.5 Alt: %92.0
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.31
+
Dep
5.19
=
Toplam
8.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.7
8.5 Alt: %52.3
9.5 Üst: %34.7
9.5 Alt: %65.3
10.5 Üst: %23.7
10.5 Alt: %76.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.91 Korner (Ev: 1.52, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %35.4
İY 4.5 Alt: %64.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %20.4 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %68.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 7.8 • Dep: 13
İsabetli Şut
7.2
Ev: 2.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.7
21.5 Alt: %57.4
23.5 Şut Üst: %27.0
23.5 Alt: %73.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.6
7.5 Alt: %56.4
8.5 İsabetli Üst: %30.2
8.5 Alt: %69.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEl Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Pulpileño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
El Palmar (+1.00)
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %27.0
Atlético Pulpileño (-1.00)
@2.16
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @29.60 | %3.4 | %0.0 | @1.03 | %96.6 |
| -1.25 | @28.17 | %3.6 | %0.0 | @1.04 | %96.5 |
| -1.00 | @26.74 | %3.7 | %9.7 | @1.04 | %96.3 |
| -0.75 | @11.58 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -0.50 | @7.66 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.25 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| 0.0 | @5.66 | %17.7 | %26.1 | @1.21 | %82.3 |
| +0.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +0.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| +0.75 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +1.00 Ana Hat | @1.86 | %53.6 | %27.0 | @2.16 | %46.4 |
| +1.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.55 | %39.1 |
| +1.50 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
| +2.00 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %27.7 | @2.11 | %47.4 |
| +2.25 | @2.27 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +2.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +2.75 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +3.00 | @4.43 | %22.6 | %20.0 | @1.29 | %77.4 |
| +3.25 | @4.99 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| +3.50 | @5.54 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.7% | 16.8% | 14.2% | 7.6% | 3.1% | 1.0% |
| 1 Gol | 5.8% | 11.5% | 8.7% | 4.7% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 2.0% | 3.3% | 2.6% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
El Palmar — Son 5 Maç
M
vs Águilas II (D)
2 - 1
M
vs UCAM Murcia II (E)
0 - 4
M
vs Mazarrón FC (D)
4 - 1
B
vs Muleño (D)
0 - 0
G
vs Balsicas Atlético (E)
1 - 0
Atlético Pulpileño — Son 5 Maç
G
vs UD Caravaca (E)
1 - 0
G
vs El Palmar (E)
1 - 0
G
vs El Palmar (E)
1 - 0
G
vs El Palmar (D)
0 - 1
G
vs El Palmar (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | Atlético Pulpileño | 1 - 0 | El Palmar |
| 12.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | Atlético Pulpileño | 1 - 0 | El Palmar |
| 01.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | El Palmar | 0 - 1 | Atlético Pulpileño |
| 02.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Atlético Pulpileño | 1 - 0 | El Palmar |
| 15.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | El Palmar | 0 - 0 | Atlético Pulpileño |
| 23.04.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | Atlético Pulpileño | 1 - 2 | El Palmar |
| 18.12.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | El Palmar | 2 - 3 | Atlético Pulpileño |
| 17.01.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | El Palmar | 0 - 0 | Atlético Pulpileño |