Maç Listesine Dön
World Friendlies Women • 31.01.2026 — 12:15

Nepal U19 W

Elo: 1475
λ (Beklenen Gol): 2.19
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

India U17 W

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nepal U19 W - India U17 W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.19, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nepal U19 W %65.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nepal U19 W xG 2.35
Dengeli
India U17 W xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.1
X (Beraberlik) %20.6
2 (Deplasman) %14.4

Çifte Şans 1X: %85.7
Çifte Şans X2: %34.9
Çifte Şans 12: %79.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9 0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %82.7 1.5 Alt: %17.3
2.5 Üst: %60.7 2.5 Alt: %39.3
3.5 Üst: %38.4 3.5 Alt: %61.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.0
KG Yok %45.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.4
2-1
%9.9
1-1
%9.7
1-0
%8.8
3-0
%7.6
3-1
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.8 İY X: %37.4 İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.8 İY 0.5 Alt: %25.2
İY 1.5 Üst: %41.8 İY 1.5 Alt: %58.2
İY 2.5 Üst: %16.7 İY 2.5 Alt: %83.4
İY 3.5 Üst: %5.2 İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.49
+
Dep 3.75
=
Toplam 10.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.4 8.5 Alt: %30.6
9.5 Üst: %57.3 9.5 Alt: %42.8
10.5 Üst: %44.8 10.5 Alt: %55.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.71 Korner (Ev: 2.99, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %50.8 İY 4.5 Alt: %49.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.9 | Eşit: %8.9 | Dep: %15.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.4
Ev: 17.4 • Dep: 8.9
İsabetli Şut 9.3
Ev: 6.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.7 21.5 Alt: %17.3
23.5 Şut Üst: %70.3 23.5 Alt: %29.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.6 7.5 Alt: %29.5
8.5 İsabetli Üst: %57.8 8.5 Alt: %42.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nepal U19 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
India U17 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nepal U19 W (-1.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %23.3
India U17 W (+1.00)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.44 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
-1.25 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
-1.00 Ana Hat @1.87 %53.4 %23.3 @2.14 %46.6
-0.75 @1.68 %59.5 %0.0 @2.47 %40.5
-0.50 @1.56 %64.2 %0.0 @2.80 %35.8
-0.25 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
0.0 @1.23 %81.4 %21.1 @5.38 %18.6
+0.25 @1.20 %83.6 %0.0 @6.10 %16.4
+0.50 @1.17 %85.3 %0.0 @6.81 %14.7
+0.75 @1.12 %89.7 %0.0 @9.67 %10.4
+1.00 @1.06 %94.5 %9.7 @18.01 %5.6
+1.25 @1.06 %94.7 %0.0 @18.97 %5.3
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @19.93 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %80.0 %0.0 @5.01 %20.0
+2.00 @1.30 %77.1 %22.6 @4.37 %22.9
+2.25 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
+2.50 @1.68 %59.7 %0.0 @2.48 %40.3
+2.75 @1.84 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+3.00 Ana Hat @2.10 %47.7 %22.9 @1.91 %52.3
+3.25 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+3.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.1% 3.5% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 9.1% 9.9% 4.4% 1.4% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.7% 10.1% 4.8% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.8% 7.4% 3.5% 1.1% 0.3% 0.0%
4 Gol 4.3% 4.1% 1.9% 0.6% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.9% 1.8% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
Nepal U19 W — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
India U17 W — Son 5 Maç
M vs Brazil U17 (D)
5 - 0
M vs Morocco U17 W (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.