Maç Listesine Dön
World Friendlies Women • 04.02.2026 — 09:15

Bhutan U19 W

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 1.04
0 - 8
Tamamlandı
İY: 0 - 7

India U17 W

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 2.19
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bhutan U19 W - India U17 W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 2.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre India U17 W %62.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bhutan U19 W xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
India U17 W xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %16.2
X (Beraberlik) %20.9
2 (Deplasman) %62.9

Çifte Şans 1X: %37.1
Çifte Şans X2: %83.8
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %84.0 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.6 2.5 Alt: %37.4
3.5 Üst: %40.4 3.5 Alt: %59.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.1
KG Yok %41.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.9
1-1
%9.7
0-2
%9.5
0-1
%8.0
1-3
%7.2
0-3
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.3 İY X: %37.2 İY 2: %46.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7 İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.7 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.17
+
Dep 6.43
=
Toplam 10.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.1 8.5 Alt: %26.9
9.5 Üst: %61.5 9.5 Alt: %38.5
10.5 Üst: %49.2 10.5 Alt: %50.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.88 Korner (Ev: 1.92, Dep: 2.96)
İY 4.5 Üst: %53.8 İY 4.5 Alt: %46.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %19.6 | Eşit: %9.8 | Dep: %70.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27
Ev: 10.4 • Dep: 16.6
İsabetli Şut 9.4
Ev: 3.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.5 21.5 Alt: %14.5
23.5 Şut Üst: %74.2 23.5 Alt: %25.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.8 7.5 Alt: %28.2
8.5 İsabetli Üst: %59.3 8.5 Alt: %40.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bhutan U19 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
India U17 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bhutan U19 W (+1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %23.0
India U17 W (-1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @16.68 %6.0 %0.0 @1.06 %94.0
-1.25 @15.81 %6.3 %0.0 @1.07 %93.7
-1.00 @14.93 %6.7 %10.5 @1.07 %93.3
-0.75 @8.42 %11.9 %0.0 @1.13 %88.1
-0.50 @6.06 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-0.25 @5.41 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
0.0 @4.76 %21.0 %21.5 @1.27 %79.0
+0.25 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+0.50 @2.63 %38.0 %0.0 @1.61 %62.0
+0.75 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+1.00 Ana Hat @2.03 %49.3 %23.0 @1.97 %50.7
+1.25 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.2
+1.50 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.5 %0.0 @5.41 %18.5
+2.00 @1.27 %78.9 %21.9 @4.75 %21.1
+2.25 @1.44 %69.3 %0.0 @3.25 %30.8
+2.50 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+2.75 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+3.00 Ana Hat @1.99 %50.4 %22.8 @2.02 %49.6
+3.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
+3.50 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 8.2% 9.7% 7.1% 3.9% 1.7%
1 Gol 3.5% 9.9% 10.1% 7.4% 4.1% 1.8%
2 Gol 2.2% 4.8% 5.3% 3.8% 2.1% 0.9%
3 Gol 0.8% 1.7% 1.8% 1.3% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.2% 0.4% 0.5% 0.3% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Bhutan U19 W — Son 5 Maç
M vs Nepal U19 W (D)
2 - 1
M vs Bangladesh U19 W (D)
12 - 0
India U17 W — Son 5 Maç
M vs Bangladesh U19 W (D)
2 - 0
G vs Nepal U19 W (D)
0 - 1
M vs Brazil U17 (D)
5 - 0
M vs Morocco U17 W (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.