Brazil
Cearense - 2 •
29.03.2026 — 23:00
Guarany de Sobral
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.55
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Caucaia
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.41
Model Güven Derecesi:
%72
Guarany de Sobral - Caucaia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 1.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guarany de Sobral %40.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guarany de Sobral xG
1.91
Dengeli
Caucaia xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.0
X (Beraberlik)
%26.1
2 (Deplasman)
%33.9
Çifte Şans 1X: %66.1
Çifte Şans X2: %60.0
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.3
1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %56.7
2.5 Alt: %43.3
3.5 Üst: %34.3
3.5 Alt: %65.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.4
KG Yok
%39.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.2
2-1
%8.8
1-2
%8.0
1-0
%7.2
0-1
%6.5
2-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3
İY X: %41.3
İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.7
İY 0.5 Alt: %27.3
İY 1.5 Üst: %39.2
İY 1.5 Alt: %60.8
İY 2.5 Üst: %14.9
İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.2
+
Dep
4.75
=
Toplam
9.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.2
8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.6
9.5 Alt: %46.4
10.5 Üst: %41.1
10.5 Alt: %58.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 2.39, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %48.2
İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.2 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.3
Ev: 13.5 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
8.8
Ev: 4.8 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.0
21.5 Alt: %23.0
23.5 Şut Üst: %62.7
23.5 Alt: %37.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.7
7.5 Alt: %34.3
8.5 İsabetli Üst: %52.3
8.5 Alt: %47.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGuarany de Sobral
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caucaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Guarany de Sobral (0.0)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %26.4
Caucaia (+0.00)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.03 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.25 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -1.00 | @4.03 | %24.8 | %20.0 | @1.33 | %75.2 |
| -0.75 | @3.02 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -0.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -0.25 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %26.4 | @2.18 | %45.9 |
| +0.25 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| +0.50 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +0.75 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
| +1.00 | @1.24 | %80.8 | %18.1 | @5.21 | %19.2 |
| +1.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
| +1.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.36 | %15.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +2.00 | @1.35 | %74.0 | %23.8 | @3.84 | %26.0 |
| +2.25 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.50 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +2.75 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +3.00 | @2.29 | %43.7 | %22.6 | @1.77 | %56.3 |
| +3.25 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +3.50 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.1% | 6.5% | 5.2% | 2.4% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.2% | 12.3% | 8.1% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.8% | 6.2% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.2% | 4.6% | 3.2% | 1.5% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.8% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Guarany de Sobral — Son 5 Maç
G
vs Itapipoca (E)
2 - 1
B
vs Itapipoca (E)
2 - 2
M
vs Caucaia (E)
0 - 3
G
vs Caucaia (D)
0 - 1
B
vs Caucaia (E)
1 - 1
Caucaia — Son 5 Maç
M
vs Crateús (E)
1 - 4
M
vs Ceara B (D)
2 - 1
G
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
0 - 4
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 0
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.02.2021 | Cearense - 1 | Guarany de Sobral | 0 - 3 | Caucaia |
| 16.02.2020 | Cearense - 1 | Caucaia | 0 - 1 | Guarany de Sobral |
| 23.01.2020 | Cearense - 1 | Guarany de Sobral | 1 - 1 | Caucaia |