World
UEFA U17 Championship - Women •
10.05.2026 — 17:00
Germany U17 W
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.67
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Northern Ireland U17 W
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 0.55
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Germany U17 W - Northern Ireland U17 W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.67, Dep: 0.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Germany U17 W %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Germany U17 W xG
1.95
Dengeli
Northern Ireland U17 W xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.1
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%11.1
Çifte Şans 1X: %88.9
Çifte Şans X2: %35.9
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.4
0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %65.9
1.5 Alt: %34.1
2.5 Üst: %38.4
2.5 Alt: %61.6
3.5 Üst: %18.6
3.5 Alt: %81.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.3
KG Yok
%64.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.3
2-0
%15.1
0-0
%11.5
1-1
%10.7
3-0
%8.4
2-1
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.2
İY X: %45.0
İY 2: %10.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.7
İY 0.5 Alt: %37.3
İY 1.5 Üst: %26.9
İY 1.5 Alt: %73.1
İY 2.5 Üst: %8.0
İY 2.5 Alt: %92.0
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.45
+
Dep
2.91
=
Toplam
8.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.7
8.5 Alt: %54.3
9.5 Üst: %32.9
9.5 Alt: %67.1
10.5 Üst: %22.1
10.5 Alt: %77.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 2.51, Dep: 1.34)
İY 4.5 Üst: %34.1
İY 4.5 Alt: %65.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %76.1 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %14.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 14.3 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
7.3
Ev: 5.1 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.4
21.5 Alt: %57.6
23.5 Şut Üst: %26.9
23.5 Alt: %73.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.7
7.5 Alt: %55.3
8.5 İsabetli Üst: %31.2
8.5 Alt: %68.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGermany U17 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Northern Ireland U17 W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Germany U17 W (-1.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %27.3
Northern Ireland U17 W (+1.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.74 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| -1.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %27.3 | @2.01 | %49.8 |
| -0.75 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| -0.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| -0.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| 0.0 | @1.18 | %85.1 | %25.0 | @6.71 | %14.9 |
| +0.25 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
| +0.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
| +0.75 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.83 | %7.2 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %8.5 | @34.20 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.78 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.37 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +2.00 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %27.7 | @2.11 | %47.5 |
| +2.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +2.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +2.75 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +3.00 | @4.45 | %22.5 | %20.0 | @1.29 | %77.5 |
| +3.25 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.50 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.6% | 5.3% | 1.7% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.4% | 10.8% | 2.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 15.2% | 8.4% | 2.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.5% | 4.7% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.6% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Germany U17 W — Son 5 Maç
G
vs England U17 W (E)
1 - 0
M
vs Spain U17 W (D)
4 - 0
Northern Ireland U17 W — Son 5 Maç
M
vs Norway U17 W (E)
0 - 3
M
vs England U17 W (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.