Belçika
Reserve Pro League •
20.04.2026 — 20:30
Kortrijk U21
Elo: 1618λ (Beklenen Gol): 3.37
8 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Francs Borains U21
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kortrijk U21 - Francs Borains U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.37, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %83.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%71.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kortrijk U21 xG
3.47
Dengeli
Francs Borains U21 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%83.3
X (Beraberlik)
%10.8
2 (Deplasman)
%5.9
Çifte Şans 1X: %94.1
Çifte Şans X2: %16.7
Çifte Şans 12: %89.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.8
1.5 Alt: %7.2
2.5 Üst: %79.5
2.5 Alt: %20.5
3.5 Üst: %61.2
3.5 Alt: %38.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.1
KG Yok
%42.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%9.1
2-0
%8.1
3-1
%8.1
4-0
%7.7
2-1
%7.2
4-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %64.1
İY X: %27.0
İY 2: %9.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.3
İY 0.5 Alt: %15.7
İY 1.5 Üst: %56.9
İY 1.5 Alt: %43.1
İY 2.5 Üst: %28.7
İY 2.5 Alt: %71.3
İY 3.5 Üst: %11.1
İY 3.5 Alt: %88.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.86
+
Dep
3.63
=
Toplam
12.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.5
8.5 Alt: %12.6
9.5 Üst: %79.8
9.5 Alt: %20.2
10.5 Üst: %70.2
10.5 Alt: %29.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.74 Korner (Ev: 4.08, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %67.9
İY 4.5 Alt: %32.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %91.3 |
Eşit: %3.8 |
Dep: %4.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.6
Ev: 24 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
11.7
Ev: 8.7 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.9
21.5 Alt: %2.1
23.5 Şut Üst: %95.0
23.5 Alt: %5.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.6
7.5 Alt: %10.4
8.5 İsabetli Üst: %82.3
8.5 Alt: %17.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Francs Borains U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kortrijk U21 (-2.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %22.5
Francs Borains U21 (+2.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| -1.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| -1.00 | @1.30 | %76.8 | %18.5 | @4.31 | %23.2 |
| -0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.8 |
| -0.50 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| -0.25 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.35 | %13.6 |
| 0.0 | @1.08 | %92.5 | %12.3 | @13.25 | %7.6 |
| +0.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.17 | %7.1 |
| +0.50 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.10 | %6.6 |
| +0.75 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.64 | %4.4 |
| +1.00 | @1.02 | %97.9 | %4.6 | @47.45 | %2.1 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @48.59 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.74 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.33 | %8.8 |
| +2.00 | @1.11 | %90.4 | %15.1 | @10.41 | %9.6 |
| +2.25 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +2.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +2.75 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +3.00 | @1.41 | %70.7 | %20.8 | @3.41 | %29.3 |
| +3.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
| +3.50 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.1% | 5.2% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.2% | 8.2% | 3.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.3% | 9.2% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 4 Gol | 8.7% | 7.7% | 3.4% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 5.9% | 5.2% | 2.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G
vs Sporting Charleroi II (E)
8 - 1
G
vs Lommel U21 (E)
4 - 2
G
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 2
B
vs Waasland-Beveren U21 (E)
1 - 1
B
vs Waasland-Beveren U21 (D)
3 - 3
Francs Borains U21 — Son 5 Maç
G
vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
2 - 1
M
vs Lommel U21 (E)
1 - 2
M
vs RAAL La Louviere U21 (D)
2 - 0
M
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.