Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 10.04.2026 — 21:00

Sporting Charleroi II

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 2.84
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2

RWDM U21

Elo: 1517
λ (Beklenen Gol): 2.21
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Sporting Charleroi II - RWDM U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.84, Dep: 2.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sporting Charleroi II %51.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %84.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Charleroi II xG 3.07
Dengeli
RWDM U21 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %51.6
X (Beraberlik) %18.3
2 (Deplasman) %30.1

Çifte Şans 1X: %69.9
Çifte Şans X2: %48.4
Çifte Şans 12: %81.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.0 0.5 Alt: %1.0
1.5 Üst: %96.4 1.5 Alt: %3.6
2.5 Üst: %87.9 2.5 Alt: %12.1
3.5 Üst: %74.0 3.5 Alt: %26.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %84.1
KG Yok %15.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.3
3-2
%6.0
2-1
%5.7
3-1
%5.4
2-3
%4.7
1-2
%4.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.5 İY X: %30.6 İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.5 İY 0.5 Alt: %11.5
İY 1.5 Üst: %66.8 İY 1.5 Alt: %33.3
İY 2.5 Üst: %38.8 İY 2.5 Alt: %61.2
İY 3.5 Üst: %18.4 İY 3.5 Alt: %81.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.79
+
Dep 6.47
=
Toplam 14.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.5 8.5 Alt: %5.5
9.5 Üst: %90.2 9.5 Alt: %9.8
10.5 Üst: %84.1 10.5 Alt: %15.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.56 Korner (Ev: 3.58, Dep: 2.97)
İY 4.5 Üst: %78.3 İY 4.5 Alt: %21.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.5 | Eşit: %10.1 | Dep: %31.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 38
Ev: 21.3 • Dep: 16.7
İsabetli Şut 13.3
Ev: 7.6 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8 21.5 Alt: %0.2
23.5 Şut Üst: %99.4 23.5 Alt: %0.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.4 7.5 Alt: %4.6
8.5 İsabetli Üst: %91.3 8.5 Alt: %8.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RWDM U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Charleroi II (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
RWDM U21 (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.54
%64.7 İhtimal
İade (Push): %19.2
+4.00 Gol Alt
@2.84
%35.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
-1.25 @2.97 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
-1.00 @2.66 %37.6 %19.1 @1.60 %62.4
-0.75 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
-0.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
-0.25 @1.82 %55.0 %0.0 @2.22 %45.0
0.0 @1.62 %61.9 %20.0 @2.62 %38.1
+0.25 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+0.50 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+0.75 @1.33 %75.0 %0.0 @4.00 %25.0
+1.00 @1.23 %81.5 %14.8 @5.41 %18.5
+1.25 @1.20 %83.0 %0.0 @5.88 %17.0
+1.50 @1.19 %84.3 %0.0 @6.35 %15.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.04 %95.9 %0.0 @24.08 %4.2
+2.00 @1.05 %95.6 %9.4 @22.90 %4.4
+2.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.03 %9.1
+2.50 @1.15 %86.7 %0.0 @7.51 %13.3
+2.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.94 %14.4
+3.00 @1.19 %84.3 %15.2 @6.37 %15.7
+3.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.42 %22.6
+3.50 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.0% 1.2% 1.7% 1.3% 0.7% 0.3%
1 Gol 1.7% 4.8% 4.9% 3.6% 2.0% 0.9%
2 Gol 2.9% 6.3% 7.0% 5.1% 2.8% 1.2%
3 Gol 2.7% 6.0% 6.6% 4.8% 2.7% 1.2%
4 Gol 1.9% 4.2% 4.7% 3.4% 1.9% 0.8%
5 Gol 1.1% 2.4% 2.6% 1.9% 1.1% 0.5%
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
M vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B vs Meux (E)
3 - 3
M vs RWDM U21 (D)
2 - 1
G vs Meux (D)
1 - 3
RWDM U21 — Son 5 Maç
M vs Lommel U21 (D)
5 - 1
G vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
2 - 1
G vs Sporting Charleroi II (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
31.10.2025 Reserve Pro League RWDM U21 2 - 1 Sporting Charleroi II