Maç Listesine Dön
Indonesia I-League - 2nd Division • 27.03.2026 — 14:00

Myj-Gmsc

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.58
3 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

SC Bengaluru

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Myj-Gmsc - SC Bengaluru mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Myj-Gmsc %44.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Myj-Gmsc xG 1.95
Dengeli
SC Bengaluru xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.0
X (Beraberlik) %26.5
2 (Deplasman) %29.5

Çifte Şans 1X: %70.5
Çifte Şans X2: %56.0
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.3 1.5 Alt: %21.7
2.5 Üst: %53.8 2.5 Alt: %46.2
3.5 Üst: %31.5 3.5 Alt: %68.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.6
KG Yok %42.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.5
2-1
%9.2
1-0
%8.4
2-0
%7.3
1-2
%7.3
0-0
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5 İY X: %42.1 İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2 İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %37.2 İY 1.5 Alt: %62.8
İY 2.5 Üst: %13.6 İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.26
+
Dep 4.42
=
Toplam 9.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.9 8.5 Alt: %37.1
9.5 Üst: %50.1 9.5 Alt: %49.9
10.5 Üst: %37.6 10.5 Alt: %62.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %45.8 İY 4.5 Alt: %54.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.2 | Eşit: %12.6 | Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.5
Ev: 13.7 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.1 21.5 Alt: %27.9
23.5 Şut Üst: %56.8 23.5 Alt: %43.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.4 7.5 Alt: %37.6
8.5 İsabetli Üst: %48.7 8.5 Alt: %51.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Myj-Gmsc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Bengaluru
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Myj-Gmsc (-0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Bengaluru (+0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.46 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
-1.25 @3.98 %25.1 %0.0 @1.34 %74.9
-1.00 @3.51 %28.5 %21.4 @1.40 %71.5
-0.75 @2.70 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
-0.50 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
-0.25 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
0.0 @1.67 %59.7 %26.7 @2.48 %40.3
+0.25 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+0.50 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+0.75 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+1.00 @1.18 %84.7 %16.8 @6.53 %15.3
+1.25 @1.16 %86.1 %0.0 @7.19 %13.9
+1.50 @1.15 %87.3 %0.0 @7.85 %12.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+2.00 @1.41 %71.0 %24.7 @3.45 %29.0
+2.25 @1.64 %61.0 %0.0 @2.56 %39.0
+2.50 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+2.75 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+3.00 @2.50 %40.0 %22.5 @1.67 %60.0
+3.25 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.1
+3.50 @3.22 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 6.6% 4.7% 2.0% 0.6% 0.2%
1 Gol 8.5% 12.6% 7.4% 3.1% 1.0% 0.2%
2 Gol 7.4% 9.3% 5.8% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.9% 4.9% 3.1% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.5% 1.9% 1.2% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0%
Myj-Gmsc — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
SC Bengaluru — Son 5 Maç
B vs Sreenidi Deccan (D)
2 - 2
M vs Namdhari (D)
2 - 1
G vs Bengaluru United (D)
0 - 1
G vs Bengaluru United (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.