Indonesia
I-League - 2nd Division •
03.04.2026 — 14:00
Myj-Gmsc
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
United
Elo: 1567λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Myj-Gmsc - United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre United %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Myj-Gmsc xG
1.60
Dengeli
United xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.2
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%39.9
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %67.8
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8
0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.8
1.5 Alt: %25.2
2.5 Üst: %48.9
2.5 Alt: %51.1
3.5 Üst: %27.1
3.5 Alt: %73.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.3
KG Yok
%45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
0-1
%9.2
1-2
%8.7
0-0
%8.1
1-0
%8.0
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7
İY X: %43.9
İY 2: %30.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.6
İY 0.5 Alt: %31.5
İY 1.5 Üst: %33.9
İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.6
İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
4.73
=
Toplam
9.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.1
8.5 Alt: %41.9
9.5 Üst: %45.0
9.5 Alt: %55.0
10.5 Üst: %32.8
10.5 Alt: %67.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.27 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %42.4
İY 4.5 Alt: %57.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.2 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %45.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.3
Ev: 11.6 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.1 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.2
21.5 Alt: %36.8
23.5 Şut Üst: %46.8
23.5 Alt: %53.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.5
7.5 Alt: %43.6
8.5 İsabetli Üst: %42.5
8.5 Alt: %57.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMyj-Gmsc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Myj-Gmsc (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
United (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.25 | @6.53 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -1.00 | @5.88 | %17.0 | %18.2 | @1.21 | %83.0 |
| -0.75 | @3.95 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -0.50 | @3.11 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| -0.25 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| 0.0 | @2.24 | %44.7 | %28.1 | @1.81 | %55.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.86 | %53.7 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
| +0.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
| +0.75 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +1.00 | @1.31 | %76.1 | %20.8 | @4.18 | %23.9 |
| +1.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.2 |
| +1.50 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.28 | %19.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +2.00 | @1.52 | %65.7 | %26.0 | @2.92 | %34.3 |
| +2.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +2.50 Ana Hat | @2.06 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.75 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +3.00 | @2.92 | %34.2 | %22.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.50 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.2% | 9.2% | 7.1% | 3.3% | 1.2% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.0% | 13.4% | 8.7% | 4.1% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.5% | 7.7% | 5.4% | 2.5% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.2% | 2.2% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Myj-Gmsc — Son 5 Maç
B
vs SC Bengaluru (E)
3 - 3
United — Son 5 Maç
G
vs Sporting Goa (D)
0 - 1
B
vs Bhawanipore (D)
0 - 0
G
vs NEROCA (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.